[Večerní souhrn článků] • Cena Etherea dnes dosáhla na nové ATH • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cena Etherea dnes dosáhla na nové ATH

Cena Etherea (ETH) dnes vytvořila nové historické maximum (ATH) na hodnotě 2 083 USD. Růst ceny lze připsat několika faktorům, kdy tento týden hned několik důležitých osobností veřejně podpořilo blockchain Ethereum. Jednou z nejvýznamnějších osobností byl Mark Cuban. [1]

Analýzy a trhy

02.04.21 Technická analýza BTC/USD – Bitcoin pořád bojuje

Ve včerejší analýze na Bitcoin (BTC) jsme si shrnuli spíše měsíční časové rámce, jak u BTC, tak i u dolarového indexu. Dneska se tedy opět zaměříme pouze na 4H graf, ale vzhledem k chudšímu price action necháme dnešní analýzu pouze stručnější. Následující tři dny se pak spíše zaměříme na altcoiny, kde se toho odehrálo relativně dost.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Kryptoměnový fond spojuje Čínu a USA

Kryptoměnová společnost Dragonfly Capital spustila nový fond v hodnotě 225 milionů amerických dolarů na investice do různých projektů. Fond uzavírá také partnerství mezi Čínou a Spojenými státy americkými.

CEO PayPalu uskutečnil první nákup bitcoinů live

Dan Schulman, generální ředitel platebního gigantu PayPal, nahrál na oficiální YouTube účet PayPal video tutoriál. Zde vysvětluje, jak je jednoduché si nakoupit prostřednictvím PayPalu zboží za kryptoměny.

Yat Siu: NFT v oblasti her a přijetí blockchainu

Yat Siu se narodil ve Vídni. Je členem poradního výboru BAFTA (British Academy of Film and Television Arts). Svou kariéru zahájil v Atari v Německu v roce 1990. V roce 1995 se přestěhoval do Hongkongu a založil Hong Kong Cybercity/Freenation.

Klesající volatilita BTC by mohla přilákat více institucionálních investorů

Zástupce JP Morgan se v rozhovoru pro agenturu Bloomberg vyjádřil, že nedávný pokles volatility bitcoinů může působit jako katalyzátor pro institucionální kupce. Investiční banka dále poznamenala, že tříměsíční realizovaná volatilita bitcoinů klesla na hodnotu 86 procent.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: