[Večerní souhrn článků] • Cena Bitcoinu překonala 11 000 USD • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Austrálie a Singapur zavedly digitální přeshraniční proces pomocí blockchainu • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Z kryptotrhů během noci a dneška zmizelo 80 mld. USD • Veteráni uklidňují, že pokles trhů se pravidelně opakuje • a...

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. Chcete si nakoupit kryptoměny, nebo...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cena Bitcoinu překonala 11 000 USD

Po 13 dnech Bitcoin opět prolomil hranici 11 000 USD, zatímco většina ethereových tokenů klesá. Analytici předpokládají, že nárůst ceny BTC je způsoben odlivem zisků z decentralizovaných financí.

Analýzy a trhy

16.09.20 Technická analýza NEO/USD a ChainLink/USD – Chýlí se korekce ke konci?

V dnešní analýze si trochu odpočineme od trhu s Bitcoinem a zaměříme svoji pozornost na dva „nadějné“ altcoiny, jako je ChainLink a NEO. Především čínské NEO se pozoruhodně drží a vykazuje neobvyklou tržní sílu. V podstatě to zde vypadá, že se bude brzy pokračovat v expanzi.

16.09.20 [Přehled trhu+BTC] Bitcoin na 11 000 USD, kam dál?

Bitcoin se úspěšně odrazil od vrchní strany svého supportu, bude to ale stačit k tomu, aby postupně rostl?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem zde

Kryptoměny a kryptofirmy

Bitcoinovým společnostem vzkvétá práce z domova

BitPay je jednou z mnoha bitcoinových společností, kterým se osvědčuje zaměstnávat své lidi z domova. Práce na dálku se zdá být plně kompatibilní s kryptoměnami.

Hydra – oblíbenější ve Východní Evropě než Kraken, OKEx i Poloniex – je i darknetem

Hydra je objemově šestou největší kryptoslužbou ve východní Evropě. Je oblíbenější než Kraken, OKEx a Poloniex. Podle roční studie analytické firmy Chainalysis je černý trh podporovaný kryptoměnou jednou z největších kryptoslužeb ve východní Evropě.

Chyba v DeFi mohla mít za následek ztrátu 8 milionů USD

Decentralizované finance za posledních několik měsíců nepochybně exponenciálně rostly a doteď fungovaly skoro s čistým štítem. Co se změnilo?

Bitcoin jako nástroj proti inflaci – lepší než zlato

Ještě že máme ty internety a sociální sítě.., tímto děkuji Alanovi, který mi doporučil materiál a kopnul do mě, jestli můžu napsat článek. A protože jsem už dlouho nenapsal něco hezkého a pořad, který připravujeme s Kryptomagazínem, tak hezký nebude, tak jsem se rozhodl k tomuto oznámení ten článek napsat.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Bitcoin v letech

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře