[Večerní souhrn článků] • Cena Bitcoinu dosahuje nejvyšší úrovně oproti turecké liře • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cena Bitcoinu dosahuje nejvyšší úrovně proti turecké liře

Turecká lira zasáhla rekordní minima (a to i navzdory prodeji devizových rezerv), což mělo za následek dosažení nejvyšší úrovně BTC proti této fiat měně. Podle některých ekonomů by Turecko zachránilo vytvoření zlatých rezerv.

Analýzy a trhy

04.08.20 Technická analýza LTC/USD – Zatím držíme trend

Po týdnu jsem si pro vás připravil další analýzu na vybranou minci – Litecoin (LTC). Posunul se trh někam od té poslední analýzy? Vzhledem k tomu, že před pár dny trh finišoval akceleraci cenového vývoje, tak se dá říci, že už to tak slavné není. Avšak price action jako takové bylo za ten týden velmi bohaté.

Market cap BTC je nyní větší než tržní kapitalizace Intelu či Coca-Coly

A máme tady další zajímavou situaci a důvod k oslavě. Po velkém, vzestupném trendu na kryptoměnových trzích překonala tržní kapitalizace Bitcoinu (BTC) některé významné, veřejně obchodovatelné společnosti, jako jsou například Intel či Coca-Cola.

Kryptoměny a kryptofirmy

Jak současná krize zrychluje míru přijetí Bitcoinu

Současná krize okolo pandemie koronaviru Covid-19 vrhla na celý svět temný stín, jelikož bylo ovlivněno zdraví několika milionů lidí a během vrcholu se propadly akcie, komodity a dokonce i kryptoměny.

Nadace Ethereum buduje specializovaný bezpečnostní tým

Nadace Ethereum vybuduje specializovaný bezpečnostní tým pro Ethereum 2.0, který bude studovat veškeré potenciální problémy s kybernetickou bezpečností a kryptoekonomikou v příští generaci Etherea.

Podvodníci napodobují i e-maily CoinDesku – jak se proti podobným hackům chránit

Kryptoprostor je fascinujícím prostředím nejen pro investory. Bohužel od svého počátků má tendenci lákat podvodníky z celého světa.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Vždycky to tak bylo…

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: