[Večerní souhrn článků] • Cardano může být brzy podporováno na Trezoru a Ledgeru • a další články

1
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cardano může být brzy podporováno na Trezoru a Ledgeru

Zakladatel společnosti Cardano, Charles Hoskinson, dnes prohlásil, že by kryptoměna Cardano mohla brzy dostat podporu na hardwarových peněženkách Trezor a Ledger. Kryptoměna prozatím není plně integrovaná do peněženek. [1]

Analýzy a trhy

26.01.21 Technická analýza BTC/USD – Prodejci zase začínají ukazovat iniciativu

Ve včerejší analýze na Bitcoin (BTC) jsem konstatoval, že trh je v situaci, kdy není schopen se rozhodnout. Nicméně se situace během druhé poloviny pondělka krapet změnila, neboť prodejci opětovně ukázali, že na trhu jsou a musí se s nimi počítat.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Scams: podvody v kryptosvětě a jak se jim vyhnout

Bitcoin a další kryptoměny nabízejí nejen skvělé investiční příležitosti, existují však u nich také velké příležitosti pro provádění nejrůznějších podvodů. Jelikož je tento trh vcelku nový, je nezbytné, aby se investoři do kryptoměn naučili základní pravidla. Jaká to jsou?

Simon Byrne těží kryptoměny se stylem

Nadšenec do kryptoměn Simon Byrne posunul těžbu kryptoměn na nový level, a sice z garáže na silnici. Těžbu přenesl do kufru svého auta, kam si nainstaloval těžební rig.

Jack Dorsey chce decentralizovaný Twitter

Generální ředitel Twitteru Jack Dorsey v minulém týdnu prohlásil, že chce decentralizovat sociální média. Nový projekt by se měl jmenovat Bluesky.

Bitcoin, investiční šampión díky retailovým obchodníkům

Bez globální základny maloobchodních investorů by bitcoinový trh nebyl tím, čím je dnes: investičním šampionem roku 2020.

COVID-19 pasy, založené na blockchainu, již příští měsíc?

Digitální pasy, založené na blockchainu a obsahující stav cestujících v souvislosti s COVID-19 a také informace o očkování, zahájí spuštění pilotního projektu již v příštím měsíci.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Frčíme

meme


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 1 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: