[Večerní souhrn článků] • Bitcoinový fond začal obchodovat na torontské burze • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoinový fond začal obchodovat na torontské burze

Společnost CI Global Asset Management dnes oznámila, že dokončila počáteční veřejnou nabídku bitcoinového fondu CI Galaxy. Díky obchodování na torontské burze cenných papírů se fondu podařilo získat 72 milionů amerických dolarů.

Analýzy a trhy

17.12.20 Technická analýza BTC/USD – Dolar se vylil, Bitcoin využil situace (Update)

Tak nám Bitcoin (BTC) zase pumpl a to i přesto, že těch negativních reakcí bylo u rezistenčního pásma tolik. Z technického hlediska byla malá pravděpodobnost, že se nad těch 20 000 USD dostaneme, ale z makroekonomického nebyla asi jiná možnost.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Bitcoin je nejlepší investiční příležitost – tvrdí finanční historik

Renomovaný finanční historik a odborník na ekonomii, Dr. Niall Ferguson, ve svém nedávném rozhovoru prohlásil, že nejlepší investiční příležitostí plynoucí z pandemie koronaviru je právě Bitcoin. Co dalšího prohlásil na adresu kryptoměn?

Bitcoin je nyní 12. největší aktivum v žebříčku akcií a 15. měnou

Bitcoin překonal 22 tisíc a je na nejvyšších hodnotách v historii. Tržní kapitalizace Bitcoinu ve výši 390 miliard dolarů jej řadí mezi top 15 největších tradičních aktiv z kategorie akcií a měn.

MMF: univerzální měna centrálních bank by mohla změnit budoucnost globálních plateb

Budoucnost financí se řeší na mnoha místech a stranou nezůstává ani Mezinárodní měnový fond (zkráceně MMF, anglicky: International Monetary Fund, zkratka IMF). Ten přišel s tvrzením, že univerzálně přijímaná digitální měna centrální banky (CBDC) by mohla radikálním způsobem změnit současný stav globálního platebního a finančního systému.

Aplikace Robinhood čelí žalobě za nedostatečné standardy

Regulační orgány v Massachusetts se údajně připravují k podání stížnosti na hlavní obchodní platformu Robinhood, která poskytuje finanční služby.

Pro začátečníky

Nákup kryptoměn z místní burzy P2P – vše, co potřebujete vědět

Kryptoměny, tokeny a další digitální aktiva založené na blockchainu se stávají čím dál oblíbenějšími. Miliony lidí po celém světě si zakládají digitální peněženky pro příjem Bitcoinů, Etherea apod. a utrácejí je u množství obchodníků, kteří nyní přijímají kryptoměny výměnou za zboží a služby.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Bitcoin rozjíždí svoji show

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: