[Večerní souhrn článků] • Bitcoinové ETF ProShares trhají rekordy • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoinové ETF ProShares trhají rekordy

Vysoký zájem po ETF fondu ProShares by podle nejnovějších údajů mohl vést k delším kontraktům, které se mohou odchýlit od ceny Bitcoinu. ProShares Bitcoin Strategy ETF je na dobré cestě k dosažení limitu počtu povolených termínovaných kontraktů. [1]

Analýzy a trhy

22.10.21 Technická analýza LTC/USD – po konsolidaci zase další růst?

Litecoin (LTC) po delší době konečně prorazil důležitý S/R level, který trhu bránil v návratu do cenových pásem nad 200 USD. Jedná se tudíž o dost důležitý krok kupředu, který může být prvopočátkem pro cenovou expanzi na nové all time high.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Trh s kryptoměnami je blízko tomu, aby v roce 2021 překonal hodnotu 3 bilionů dolarů

Kryptoměnové trhy se v poslední době těší nevídané vlně působivých čísel a ukazatelů, které vedou k novým maximům nejen tržní kapitalizace. Po překročení hranice 2,5 bilionu dolarů se trh vydává směrem k 3 bilionům USD.

Jones: Bitcoin vyhrál závod nad zlatem

Americký miliardář a manažer hedgeových fondů, Paul Tudor Jones, v nedávném rozhovoru uvedl, že Bitcoin je právě teď jeho preferovaným zajištěním proti inflaci. Bitcoin tak vyhrává závod se zlatem.

Ministerstvo financí USA: Musíme se přizpůsobit digitálním měnám

Ministerstvo financí Spojených států vydalo přezkum sankcí a navrhuje vládě udělat více pro rozvoj infrastruktury a politik týkajících se digitálních aktiv.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: