[Večerní souhrn článků] • Bitcoin.org byl napaden hackery • a další články

5
(3)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin.org byl napaden hackery

Jeden z prvních webů o bitcoinech byl dnes napaden hackery. Anonymní kurátor stránek oznámil, že web Bitcoin.org byl napaden a hackerům se podařilo na web umístit podvodné oznámení. Stránka se dostala do režimu offline. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – jaký může mít na trhy vliv včerejší zasedání Fedu?

Další týden uběhl jako voda, což znamená pravidelný živý stream v 19:00 na kanáluŽraloci sobě. V dnešní textové analýze jsem ve stručnosti rozebral včerejší schůzi Federálního výboru pro volný trh, ale ve streamu bych se chtěl tomuto tématu věnovat poměrně dlouhou dobu.

23.09.21 Technická analýza BTC/USD – Fed zredukuje QE na konci roku, reakce trhu smíšená

Ve včerejší analýze na Bitcoin (BTC) jsem opětovně upozornil, že ve středu má Federální výbor pro volný trh rozhodnout o budoucí měnové politice. Trhy obecně vzato předpokládali, že Jerome Powell oznámí zúžení nákupů aktiv v rámci kvantitativního uvolňování (QE).

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

CowboyZombies: Shoot-to-Earn ve stylu Divokého západu

Spojení mezi odvětvím digitálních měn a herním průmyslem je jedním z nejsilnějších. Úhel pohledu kryptoměn na přístup k hraní her samozřejmě nabízí určité příležitosti, typicky pomocí modelu Play-to-Earn.

Firemní zájem o Bitcoin (BTC) a Ethereum (ETH) nikdy nebyl vyšší: Mike Novogratz

Generální ředitel Galaxy Digital, miliardář Mike Novogratz, říká, že firemní zájem o bitcoiny (BTC) a etherea (ETH) nikdy nebyl vyšší než právě nyní.

Ministerstvo financí USA se zaměřuje na stablecoiny

Úředníci z amerického ministerstva financí se zaměřili na stablecoiny. Ministerstvo financí přezkoumává stablecoiny z důvodu, zda představují ekonomickou hrozbu. Regulační rámec bude zveřejněn v příštích týdnech.

CIO společnosti Melanion Capital s Rayem Daliem nesouhlasí: Regulační orgány BTC nezabijí

Jad Comair – zakladatel a CIO společnosti Melanion Capital – se domnívá, že regulační orgány nebudou bitcoiny „zabíjet“, pokud se skutečně staly příliš úspěšnými.

Krize Evergrande by mohla pro Bitcoin představovat skutečný problém

Krize Evergrande již způsobila mezi investory z Wall Street nemalé napětí. V pondělí index S & P500 klesl o 1,7 procenta a tento efekt se rychle přelévá i do kryptoměn. To jsou slova Jima Cramera, která vyřkl ve svém pořadu CNBC „Mad Money“.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: