[Večerní souhrn článků] • Bitcoin si může udržet 10 000 USD • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin si může udržet 10 000 USD

Zlato a kryptoměny vnímá mnoho investorů jako bezpečné úložiště hodnoty. Hlavní stratég zpravodajské společnosti Bloomberg Intelligence, Mike McGlone, uvedl, že zlato se může brzy dostat do centra pozornosti, jelikož akciové trhy dosáhnout inflexního bodu.

Soud Craiga Wrighta přesunut na příští rok

Podle dnešního soudního příkazu se soud Craiga Wrighta a žalobce Iry Kleimana přesouvá na 13. října příštího roku. Ira Kleiman žaluje Wrighta kvůli jeho jmění ve výši 11 miliard amerických dolarů, kde část tohoto majetku je držena v Bitcoinech. Craig se podle Kleimana dopustil křivé přísahy, padělání důkazů a maření úředního výkonu.

Analýzy a trhy

04.09.20 Technická analýza BTC/USD – Avizovaný dump je tu, kde očekávat obrat?

Ve včerejší analýze na Bitcoin (BTC) jsem řekl, že v případě většího pohybu udělám ještě malý update. Vzhledem k tomu, že byl ten dump masivní, tak jsem se rozhodl pro další velkou analýzu, kde se podíváme na denní, 4H a 15m časový rámec.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem zde

Kryptoměny a kryptofirmy

Elon Musk potvrdil vážný útok na Teslu

Elon Musk, výkonný ředitel společnosti Tesla a SpaceX, potvrdil, že se výrobce elektrických automobilů stal terčem ruského hackera. Útočník požadoval 1 milion amerických dolarů v Bitcoinu. Co se odehrálo?

Praní peněz prostřednictvím online her

Skutečnost, že mnoho online her spoléhá na nákupy ve hrách, je důvodem nepřeberného množství kybernetických útoků proti odvětví videoher.

Čína opouští americký dolar, blíží se spuštění digitálního jüanu?

Východní supervelmoc snižuje svou expozici v amerických dolarech kvůli obavám z inflace a před spuštěním své digitální měny.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Další výzkumník…

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: