[Večerní souhrn článků] • Bitcoin překonává rekordy • a další články

4
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin překonává rekordy

Za posledních 24 hodin  bylo zlikvidováno přibližně 1,5 miliardy dolarů na pozicích. Cena BTC klesla z 40 000 USD na 36 000, kde nastal obrat k hodnotě 41 000 USD. Během dnešního dne byl překonán nový cenový rekord.

Analýzy a trhy

08.01.21 Technická analýza BTC/USD – Souboj titánů?

Dneškem opětovně navážeme na včerejší analýzu na Bitcoin (BTC), neboť včera večer bylo price action vcelku bohaté. V každém případě jsme byli svědky něčeho nevídaného, na trhu se prodalo nemalé množství bitcoinů během velmi krátkého časového úseku a stejně se cena skoro vůbec nepohnula.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

První integrovaná kvantová komunikační síť je na světě

Vědci z Číny založili první integrovanou kvantovou komunikační síť na světě. Síť kombinuje více než 700 optických vláken na zemi a dvě spojení země-satelit. Díky tomu je dosaženo distribuce kvantového klíče na celkovou vzdálenost 4600 kilometrů pro uživatele po celé zemi.

Generální ředitel společnosti Ripple odpovídá na nejčastější otázky ohledně soudního sporu se SEC

Brad Garlinghouse, generální ředitel Ripple, odpověděl na pár nejčastěji kladených otázek ohledně žaloby, kterou minulý měsíc podala americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC).

Co řekli o Bitcoinu jeho přední zastánci i kritici?

Raketový nárůst ceny Bitcoinu v minulém roce způsobil velký zájem o kryptoměnu. O Bitcoinu se začalo mluvit i v těch nejvyšších sférách financí, technologií a vlády. Co prohlásili o Bitcoinu významné osobnosti nejen finančního světa?

Litecoin čelí spekulacím o vyřazení z burzy Bittrex

Kryptoměnová burza Bittrex se nedávno rozhodla vyřadit Monero, Zcash, Dash a Grin ze svého seznamu. Tato delistování vyvolávají otázky o budoucnosti Litecoinu, který má rovněž v plánu přidat funkce pro ochranu osobních údajů.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne  meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img