[Večerní souhrn článků] • Bitcoin překonal hranici 60 000 USD. Míří na ATH • a další články

5
(3)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin překonal hranici 60 000 USD. Míří na ATH

Nejdůležitější kryptoměna světa dnes odpoledne překonala důležitou hranici 60 000 amerických dolarů. Naposled byla cena nad 60 000 USD v půlce dubna letošního roku. V době psaní zprávy dne se cena pohybuje okolo 61 204 USD dle KMC. Dočkáme se brzy nového ATH?

Analýzy a trhy

15.10.21 Technická analýza Altcoin Index a Shitcoin Index – kdy budou altcoiny BTC následovat?

Ve včerejším streamu jsme si altcoin index a shitcoin index krátce rozebrali, kde jsem zmínil, že altcoiny a shitcoiny znatelně za Bitcoinem zaostávají. Což se může změnit pouze tehdy, když Bitcoin prorazí dosavadní all time high a následně si zasaturuje na vyšších úrovních svoji pozici.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Ministerstvo financí USA zveřejnilo nové pokyny k sankcím pro krypto podniky

Americký úřad pro dohled nad sankcemi se zaměřil na krypto průmysl. Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv (OFAC) ministerstva financí vydal 15. října novou brožuru s pokyny pro krypto průmysl, jak se orientovat v amerických sankcích.

Australské úřady budou moci zabavit nebo zmrazit kryptoměny

Australští zákonodárci vypracovali nové právní předpisy, díky nimž budou moci australské úřady zabavit nebo zmrazit kryptoměny spojené s počítačovou kriminalitou. Co dalšího australská vláda navrhuje?

Charles Hoskinson kritizuje MMF za komentáře proti kryptoměnám

Mezinárodní měnový fond (MMF) varoval rozvíjející se ekonomiky, že přijetí digitálních měn, pokud nebude řádně regulováno, může vyvolat „kryptonizaci“ místních ekonomik. Podle MMF by kryptonizace mohla potenciálně narušit finanční stabilitu v rozvojových zemích, které digitální aktiva přijímají, a nejsou tak pro ně vhodnou investicí.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: