[Večerní souhrn článků] • Bitcoin je nyní otevřen pro celou Indii • a další články

5
(4)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Binance Labs podporuje ochranu soukromí uživatelů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Peter Brandt předpokládá, že ETH porazí BTC a že altseason je tady • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin po...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin je nyní otevřen pro celou Indii

Nejvyšší soud v Indii zrušil neslavný zákaz Bitcoinu v zemi, který byl uložen indickou rezervní bankou. Centrální banka Indie zrušila veškeré zákazy komerčních bank, u kterých mají účty kryptoměnové společnosti. Bitcoinový průmysl tak může v zemi vzkvétat.

Analýzy a trhy

26.05.20 Technická analýza akcií Facebook a Amazon – Pumpa až do nebe!

Naposledy jsme se podívali na akciové trhy Microsoftu a Boeing a v dnešní analýze se zaměříme na akciové trhy firem Amazon a Facebook. Takže zase z toho košíku technologických firem.

26.05.20 [Přehled trhu+BTC] Bitcoin každým dnem padá. Kdy to skončí?!

Dnes se podíváme na vývoj propadu na Bitcoinu. Za včerejšek si zhodnotíme dění na trhu a nebude chybět největší růst a propad z pomezí top 100 kapitalizace.

Kryptoměny a kryptofirmy

Pohánějí mileniálové budoucí adopci kryptoměn?

Nízké úrokové sazby a neomezený dluh by mohl v nadcházejících letech představovat velkou výzvu pro ekonomiku celého světa. Během nedávného růstu ceny BTC přišel Andy Edstrom s názorem, že během této injekce hráli důležitou roli především mileniálové.

Bitcoinová velryba varuje tradery – stále věříte pohádkám? Pak vám není pomoci!

Poměrně známý bitcoinový megahráč Joe007 říká, že obchodníci s kryptem upadají do smyšlených příběhů o trhu a věří pohádkám.

Myslíte, že existuje jen 21 milionů BTC? Přemýšlejte..

Ratingová agentura Weiss přišla s názorem, že ve skutečnosti existuje na světě více než 21 milionů bitcoinů (BTC) a připojila varování před přílišným vlivem velkých a významných směnáren. 

CryptoMarketRisk: Bitcoin a zlato nerostou, kvůli zásadní manipulaci s trhem

Proč se Bitcoin, vnímaný jako bezpečné aktivum, nepokusil čelit globální makroekonomické krizi? Britský výzkumný tým odpověděl, že se tak děje kvůli „intenzivní a rozsáhlé manipulaci s trhem“.

Blockchain sehraje klíčovou roli ve VR sociálních médiích

Mediální platforma pro virtuální realitu, Sensorium, oznámila své členství v Global Blockchain Business Council neboli GBBC, švýcarské neziskové průmyslové asociaci pro blockchain.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Tradeři obchodující shitcoiny na burzách

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře