[Večerní souhrn článků] • Binance uvádí další token na podporu DeFi • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • 93 630 BTC odesláno na kryptoburzy • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Dnes vyprší bitcoinové opce za 1,3 mld. USD • Libra od Facebooku prý už v lednu 2021 • a další zprávy

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. Chcete si nakoupit kryptoměny, nebo...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Binance uvádí další token na podporu DeFi

Jedna z největších kryptoměnových burz na světě Binance dnes oznámila přidání nového DeFi tokenu do své platformy. Wrapped Bitcoin (WBTC) bude ode dnešního dne připravený k ukládání a obchodování.

Analýzy a trhy

31.08.20 Technická analýza BTC/USD – Měsíční close je za dveřmi!

V dnešní analýze na Bitcoin (BTC) standardně navážeme na poslední příspěvek, ze kterého víme, že se trh snažil o double bottom. Abych byl upřímný, tak obdivuji každého, kdo si byť jen myslí, že ví, kam trh směřuje.

31.08.20 [Přehled trhu+BTC] Bitcoin během víkendu posílil své pozice!

Bitcoin se momentálně pohybuje na 11 617 USD. Vidíme už „jen“ propad o více než 700 USD během 30 dní. Bitcoin přes víkend porostl a posiluje pozice na podpoře 11 300 USD. Stále se ale pohybujeme v trianglu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem zde

Kryptoměny a kryptofirmy

Čína může kontrolovat Bitcoin a Tether

Ačkoliv ani Čína a ani stablecoin Tether neovládají Bitcoin, ani sebe navzájem, jsou mezi nimi mnohem hlubší souvislosti. Jaké to jsou?

Krypto v DeFi se za poslední měsíc zdvojnásobilo, překonalo 8 miliard dolarů

Pokud vás novinové články a posty na sociálních sítích stále nepřesvědčily o pozitivech DeFi, nyní máme aktualizovaná čísla, která ukazují, že DeFi v srpnu stále rostla.

Bláznivá inflace v Americe vede investory k hromadění bitcoinů a whisky

Obavy z nadcházející inflace, vedené neustálým tiskem peněz a hospodářskou nerovnováhou v USA, podněcují investory k hledání útočiště v různých alternativních aktivech, včetně zlata, bitcoinů a dokonce i whisky.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

VIDEO dne – Snad se brzy dočkáme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře