[Večerní souhrn článků] • Binance odstraní ze své platformy privacy coiny • a další články

2.5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Binance odstraní ze své platformy privacy coiny

Jedna z největších kryptoměnových burz na světě, Binance, podle nejnovějšího sdělení odstraní 12 tokenů, které jsou zaměřeny na ochranu osobních údajů. Odstranění těchto mincí na burze se dotkne uživatelů z Francie, Itálie, Polska a Španělska. [1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

31.5.23 Analýza BTC/USD – Pullback k supportu, ohromný diskont na GBTC

Bitcoin od pondělní postupně zase klesá. Tedy dochází k pullbackupo původní úroveň, kterou kurz bitcoinu o víkendu zase překonal. Respektive se vrátil zpátky nad úroveň, kterou v průběhu minulého týdne ztratil. Jak to ale bude dál? Je možné se po pullbacku zase dočkat odrazu a růstu?

Analýza akcie Apple – Mohou ještě růst?

Akcie Apple posledních měsících prošla dokonalou tranzicí. Z akcie, která byla ukázkovým příkladem růstové akcie se stala akcie hodnotová.

31.5.23 Analýza ETH/USD – Býčí průlom, silné momentum

Ethereum prorazilo ze sledovaného býčího patternu, který měl podobu klesajícího klínu. Tím trh nabral slušnou hybnost. A pokud si svou hybnost udrží, můžeme se během několika dnů vydat i k ročnímu high. Pojďme se tedy na celou situaci podívat na cenovém grafu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Saylor: Bitcoin může být odpovědí na kybernetické hrozby

Michael Saylor, výkonný předseda společnosti MicroStrategy, v nedávném rozhovoru nastínil svůj pohled na rostoucí hrozby v kybernetickém prostoru, jakými jsou například uměle vytvářené deepfakes.

Turistům se nezamlouvá zákaz kryptoplateb na Bali

Vláda indonéského ostrova Bali nedávno zakročila proti platbám kryptoměnami za zboží a služby a turisty upozornila na to, že jediným oficiálním platidlem ostrova je indonéská rupie. Někteří turisté byli s tímto rozhodnutím nespokojeni a tvrdili, že už ostrov znovu nenavštíví.

Predikce ceny Wall Street Memes 2023 – 2030

Vzrušující sektor kryptoměn zůstává zajímavým místem, které neustále ukazuje nové a překvapivé trendy. Zvláště pozoruhodný je v poslední době pozoruhodný vzestup takzvaných meme colinů. Tyto kryptoměny, které nacházejí svůj původ a popularitu v internetových memech a online komunitách, vzaly finanční svět útokem.

Nový standard převádí NFT z Etherea do blockchainu bitcoinu

NFT byla dlouho doména primárně blockchainu Etherea. Ale jak už to bývá, tak úspěch přitahuje konkurenci. Dnes máme možnost mít nezaměnitelné tokeny například i v síti Solany, Polygonu, Tezose, BNB a dalších. Logicky tak nastává situace, že obchodníci chtějí přejít se svými tokeny mezi jednotlivými sítěmi.

CZ: Nemůžete si jen tak koupit banku a udělat ji crypto-friendly

Changpeng “CZ” Zhao, generální ředitel oblíbené kryptoměnové burzy Binance říká, že koupě banky by nebyla řešením problému jménem “crypto debanking”. Jako hlavní překážky uvádí regulační prostředí a potřebu sítě poskytovatelů bankovních služeb.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img