[Večerní souhrn článků] • Binance Labs podporuje ochranu soukromí uživatelů • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Čínská státní digitální měna bude použita v Hongkongu • Uniswap přidal skoro 58 000 nových uživatelů za měsíc • a další novinky

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního dne v kryptosvětě.  TRHY Celková tržní kapitalizace kryptotrhů za...

[Večerní souhrn článků] • Důvod, proč byl John McAfee včera v Evropě zatčen • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Binance Labs podporuje ochranu soukromí uživatelů

Investiční skupina Binance Labs provedla svoji první investici, když podpořila spuštění projektu HOPR ve výši 1 milionu amerických dolarů. HOPR pracuje na novém systému ochrany soukromí, čímž posouvá hranici soukromí dat na další úroveň.

CENTRE stojící za stablecoinem USDC zmrazila 100 000 USD

CENTRE vydávající stablecoin USDC potvrzuje podle transakcí na Etherscan, že tokeny, které skončí na jejich černé listině, již nemůže daná osoba přijímat a veškerá USDC kontrolovaná touto adresou je blokována.

Analýzy a trhy

09.07.20 Technická analýza BTC/USD – Máme za sebou breakout, co přijde dalšího?

Tak má úvaha z poslední analýzy na Bitcoin (BTC) byla správná. Vzhledem k tomu, že uvnitř bullish patternu falling wedge byl i inverzní head & shoulders, tak jsem předpokládal, že by to mohli nakupující využít jako jakousi startovací plochu.

09.07.20 [Přehled trhu +ADA] Proč tak Cardano roste?! ADA v roce 2020 +305 %

Poslední dny, týdny, vlastně už 3 měsíce předvádí Cardano neskutečný bull run. Proč do něj investoři tak masivně investují, co bylo tím spouštěčem a co nás ještě čeká? Dozvíte se v dnešním přehledu trhu.

Kryptoměny a kryptofirmy

Většina držitelů kryptoměn nemá žádný plán jak předat svá digitální aktiva po smrti

Podle nedávné studie The Cremation Institute nemá téměř 90 % lidí žádný plán pro předání svých kryptoměn po jejich smrti. Pouze malé procento uživatelů má vymyšleno, jakým způsobem dojde k předání jejich digitálního portfolia, když zemřou.

Coinbase se údajně připravuje na kotování na burze cenných papírů

Přípravy na kotování burzy Coinbase na akciovém trhu jsou údajně v plném proudu. Jak uvedla agentura Reuters, mělo by k tomu dojít ještě letos, ačkoli plány se ještě můžou změnit.

Herní společnost zaznamenala rekord během pandemie

Herní společnost Animoca Brands, firma, která stojí za známými hrami s NFT, jako The Sandbox a F1 Delta Time, vykázala rekordní příjmy při lockdownu kvůli COVID-19.

Obchodní konsenzus může být hlavní výzvou pro blockchain

Dr. Ali Loveys říká, že největší výzva v blockchainovém prostoru není o technologii, ale spíše o stanovení správné obchodní hodnoty.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Tweet dne – Trendy přicházejí a odcházejí, Bitcoin nikoliv

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře