[Večerní souhrn článků] • Bank of England pokračuje ve svém programu CBDC • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bank of England pokračuje ve svém programu CBDC

Bank of England se přidala k ostatním centrálním bankám pracujících na digitální měně vydané centrální bankou (CBDC). Zástupci se dnes účastní klíčového zasedání, na kterém projednají digitální měny a jejich implementaci.

Analýzy a trhy

19.08.20 Technická analýza BTC/USD – Zpátky pod 12 000 USD

Dneska jsem dlouho přemýšlel, jestli se zase zaměřit na Bitcoin (BTC), nebo dát prostor jinému trhu s nějakým altcoinem. Nakonec jsem zase zvolil Bitcoin, protože včerejšek s námi docela vypekl.

19.08.20 [Přehled trhu+BTC+LINK] Bull trap na Bitcoinu. Cesta nad 12 000 USD je zamítnuta!

V pondělí jsme viděli na Bitcoinu několikátý útok na 12 000 USD. Investoři to dotáhli k vrchní straně pásma odporu na 12 400 USD, ale nedokázali svůj útok dotáhnout do konce.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem zde

Kryptoměny a kryptofirmy

Může blockchain bojovat proti státem sponzorované cenzuře?

Bělorusko, Spojené státy americké, Čína a mnoho dalších zemí po celém světě se dopouští zásahu do soukromí uživatelů na sociálních sítích. Kvůli pandemii koronaviru Covid-19 vyvstává mnoho otázek, zda stát opět nezasáhne do našeho soukromí.

Top decentralizované burzy (DEX) roku 2020 – Godex, IDEX, Uniswap

Nárůst popularity decentralizovaných financí (DeFi) v kryptoprůmyslu je spojen s rostoucí popularitou decentralizovaných burz (DEX).

Obyvatelé Turecka zažívají paniku kvůli masivní inflaci

Rostoucí inflace ovlivňuje důvěru tureckých obyvatel v jejich národní fiat měnu lira. Podle zprávy agentury Reuters ze dne 14. srpna místní obyvatelé směňují liru za dolary a kupují zlato.

Co drží těžaře nad vodou, když rychlost hashrate klesá

Hodnota Bitcoinu dlouhou dobu stagnovala kolem hranice 11 000 USD, pár dní zpátky ale náhlá pumpa nejenže vyvedla měnu nad 12 000 USD, ale také povzbudila růst hashrate.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: