[Večerní souhrn článků] • Apple hledá manažera “alternativních plateb” • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Apple hledá manažera “alternativních plateb”

Technologický gigant Apple hledá zkušeného manažera pro rozvoj podnikání, který by vedl úsek pro alternativní platby. Pracovní pozice tak signalizuje, že společnost se posunuje směrem k digitálním aktivům. [1]

Analýzy a trhy

26.05.21 Technická analýza BTC/USD – brzy otestujeme 42 000, co pak?

Od včerejší analýzy na Bitcoin (BTC) se toho zase relativně dost odehrálo. Dynamika je na trhu stále dost slušná, i když už to není takový extrém jako předtím. Alespoň se něco děje a my se díky tomu určitě nenudíme.

26.05.21 [Přehled trhu a BTC] – Bitcoin uzavřený mezi 38 700 a 32 500 USD

Investoři momentálně diktují tempo pro Bitcoin. Na grafu vidíme jasnou podporu nad 32 500 USD, kde vidíme vyšší lows. Naopak bearish drží nižší highs na 38 700 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Bitcoin dává šanci ve světě, který si mnoho lidí nemůže dovolit

Bitcoin oživuje potenciál skutečných úspor. Ačkoli to pro mnohé nezasvěcené může být překvapením, skutečná užitečnost Bitcoinu spočívá v jeho schopnosti uchovat bohatství v prostoru a čase. Inflace a životní náklady rostly, a když se objevila pandemie, oba trendy ještě urychlila.

Těžba Bitcoinu byla v Íránu zakázána! Omezení těžby má být platné do září

Těžaři bitcoinu se v poslední době dočkali několika nepříjemností. Tentokrát přichází okamžitý zákaz těžby v Íránu.

Miliardář Ray Dalio: Vlastním nějaké bitcoiny

Americký miliardář a generální ředitel hedgeových fondů, Ray Dalio, se před nedávnem rozhovořil o hrozící globální dluhové krizi. Během rozhovoru se nezapomněl zmínit, že již nakoupil nějaké bitcoiny.

Elon Musk připoměl svým následovníkům, že opravdu není pánem Dogecoinu

Generální ředitel společnosti Tesla Elon Musk v úterý připomněl svým sledovatelům na Twitteru, že i přes nedávný zájem o Dogecoiny (DOGE) stále nemá nad projektem žádnou formální autoritu.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img