[Večerní souhrn článků] • Analytik: Bitcoin má během nadcházejících týdnů dosáhnout 90 000 dolarů • a další články

4
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Analytik: Bitcoin má během nadcházejících týdnů dosáhnout 90 000 dolarů

Bitcoin se v příštích několika dnech dočká většího upgradu pojmenovaný Taproot. Analytik z obchodní platformy Decentrader tak tvrdí, že je bitcoin je všechno, jen ne medvědí. Nejdůležitější kryptoměna světa by dle jejich slov mohla v nadcházejích týdnech dosáhnout hodnoty 90 000 amerických dolarů. [1]

Analýzy a trhy

12.11.21 Technická analýza BTC/USD – Bitcoin si konsoliduje na lokálním supportu

Bitcoin (BTC) je od včerejší analýzy pořád relativně v klidu, s malými objemy bez jakéhokoliv dynamičtějšího price action. Faktem je, že samotná konsolidace na lokálním supportu vypadá zatím dobře a třeba trh bude mít dostatek sil pro odraz. Pokud ne, další zastávka je zase kolem 61 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

PayPal hodlá zvýšit svou nabídku kryptoměn

Platební společnost PayPal s vlastněnou platební společností Venmo zaznamenaly masivní růst během 3. čtvrtletí 2021. Obě strany se domnívají, že za úspěšným čtvrtletím stojí převážně kryptoměny.

Město Miami dá všem občanům bitcoinové dividendy, říká starosta

Starosta Miami Francis Suarez je velkým zastáncem Bitcoinu. To postupně vede k tomu, že je toto město považováno za příklad, kterým se pomalu začínají inspirovat další americká města.

Hlavní centrální banky vytiskly od roku 2008 25 bilionů dolarů

Od roku 2008, kdy americký Federální rezervní systém zahájil svůj první program kvantitativního uvolňování (QE) během globální finanční krize, se centrální bankovnictví obrátilo naruby.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img