[Večerní souhrn článků] • Americké zpravodajské služby se obávají čínské CBDC • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Americké zpravodajské služby se obávají čínské CBDC

Ředitel národní zpravodajské služby Spojených států amerických chce, aby byl šéf SEC informován o nebezpečí čínské digitální měny. Komise pro cenné papíry by tak měla prověřit další rizika.

Analýzy a trhy

25.11.20 Technická analýza XRP/USD a ZEC/USD – Ještě jedna vlna up?

Analýza na Zcash (ZEC) a XRP byla sice v sobotu, ale vzhledem k dynamice trhu si dovolím udělat větší update. Navíc na ZEC osobně začínám spatřovat obrovskou příležitost, protože dno struktury trhu nasvědčuje, že by brzy mohlo dojít k masivnímu průrazu. Možná k něčemu obdobnému jako na XRP.

25.11.20 [Přehled trhu + BTC+ETH] Kam dál? Ethereum i Bitcoin trhají rekordy?!

Růst na Bitcoinu se očekává, ale všichni se ptají jen a pouze, zda bude prolomeno ATH? Ethereum se dostalo nad 600 USD, zastaví jeho další růst odpor na 641 USD?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

CEO Binance: Predikce vývoje kryptoměnového odvětví pro rok 2021

Do rukou se nám dostala exkluzivní predikce vývoje odvětví kryptoměn a trendů pro rok 2021. Autorem předpovědi je světoznámý zakladatel a CEO Binance, Changpeng Zhao (CZ). Jak to tedy vidí? Pojďme na to!

Binance Black Friday je tady – kdo splní úkoly dostane podíl z výhry + můžete vyhrát i 50% slevu na BTC

Binance v rámci Black Friday spouští akci Bitcoin za polovinu, má to ovšem svá pravidla a samozřejmě se nedostane na všechny, pokud ale ještě Binance účet nemáte, o to větší motivaci nyní Binance nabízí, jak to tedy funguje?

Max Keizer: Generace Z, která nakoupila Bitcoin, bude novou mocenskou elitou. Zbytek se k BTC nedostane

Veterán z Wall Street Max Keizer říká, že věří, že skokové poklesy v nabídce podpoří růst Bitcoinu na 1 milion dolarů. Generace Z pak podle něj bude novou globální elitou…

Vliv vakcíny proti COVID-19 na cenu Bitcoinu

Příchod pandemie byl zpočátku špatný pro každý trh, včetně kryptoměn. Směnný kurz BTC/USD za pouhé dva dny obchodování v březnu 2020 poklesl o více než 60 procent, jeho pokles se shodoval s propadem na globálním finančním trhu.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Zpátky do minulosti

meme


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: