Max Keizer: Generace Z, která nakoupila Bitcoin, bude novou mocenskou elitou. Zbytek se k BTC nedostane

27
max keiser bitcoin
Zdroj: bitcoinist.com

Veterán z Wall Street Max Keizer říká, že věří, že skokové poklesy v nabídce podpoří růst Bitcoinu na 1 milion dolarů. Generace Z pak podle něj bude novou globální elitou…

Max Keizer čeká mnohem větší růst

Jestli vám připadal růst z 10 na 19 tisíc dolarů za Bitcoin závratný, co říkáte na tuto predikci? Podle Maxe Keizera se dočkáme cenovky milion dolarů na každé jednotce BTC, která bude na prodej. Jedním z důvodů, které ho k takové předpovědi vedou, je pravidelný halving.

Keizer říká:


„Poptávka po bitcoinech roste téměř exponenciálně, zatímco nabídka je matematicky uzamčena na 900 denně a ve skutečnosti se v roce 2024 nabídka opět sníží na polovinu, na 450 denně.“

Instituce nedají retailu šanci nakoupit

Bitcoinový býk Maxe Keizer očekává kromě růstu ceny také vytlačení drobných investorů z trhu. Podle jeho názoru instituce najdou způsoby, jak nakupovat Bitcoin přímo od těžařů. Drobní investoři podle něj nebudou mít možnost si nějaké BTC vůbec obstarat, protože instituce veškeré nově vytěžené mince vykoupí přímo od těžařů.

Uvádí:

„Proto si myslím, že instituce, které nakupují Bitcoin, tak učiní přímo od minerů a veřejnost nebude mít šanci žádný koupit. Veřejnost bude uzavřena, zatímco cena raketově stoupne na 1 milion dolarů za minci… Mezitím bude generace Z, která nakoupila spoustu bitcoinů, když byly pod 100 $, novou globální mocenskou elitou. Světový řád se brzy obrátí.“

Klasika

Dle očekávání se rozličné nově vydané predikce růstu ceny Bitcoinu opírají o přicházející významné investory. Max Keizer v tomto ohledu není výjimkou. Poukazuje na skutečnost, že významní investoři, jako je Paul Tudor Jones, Stanley Druckenmiller a Bill Miller, jsou nyní bullish. Rovněž bere do úvahy příchod PayPalu, který podle jeho odhadu může sám o sobě nakupovat více bitcoinů, než kolik těžaři stíhají vytěžit.

Tip: Nemáte ještě účet na kryptoměnové burze Binance a chcete slevu na poplatcích? Máte jedinečnou možnost. Binance také ohlásila Black Firday a rozdává ceny v Bitcoinech 🙂 Nepropásněte 🙂 Více info ZDE.

Závěr

Max Keizer říká, že denní poptávka po bitcoinech ze strany top obchodních platforem se zdá být minimálně 2 600 BTC, zatímco denní růst nabídky z těžby činí 900 BTC. To ho vede k názoru, že si instituce postupně zajistí odběr přímo od těžařů. Pokud jde o cenu, očekává růst až na milion dolarů za minci, což učiní z dlouhodobých hodlerů světovou elitu. V době přípravy článku se Bitcoin obchoduje za 19 200 USD / BTC.

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
27 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře