[Večerní souhrn článků] • Americká vláda může zakročit proti Bitcoinu • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Americká vláda může zakročit proti Bitcoinu

Bývalý technologický ředitel kryptoburzy Coinbase, Balaji Srinivasan, prohlásil, že americká vláda bude nucena zakročit proti Bitcoinu, pokud bude nadále růst. USA dle jeho slov již dávno vývoj kryptoměn pozorně sleduje. Srinivasan poznamenal, že zisk BTC vůči americkému dolaru by nakonec vynutil vládní odpor.

Analýzy a trhy

09.11.20 Technická analýza BNB/USD a ADA/USD – Další příležitosti na top altcoinech?

V dnešní analýze se budeme věnovat zase altcoinům a vybral jsem právě ty, kterým se do značné míry věnuji mnohem méně. Prvním je Cardano (ADA), na což jsem dělal naposledy analýzu dokonce v závěru minulého roku.

09.11.20 [Přehled trhu] Bitcoin propadl během 2 dnů z 16 000 k 14 350 USD!

Bitcoin propadl z 16 000 USD k 14 350 USD. Býci dočasně přenechali vládu nad BTC medvědům. Kdy přijde změna, a máme očekávat další propady?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Proč lidé ukládají své peníze do sítě, která ještě ani nebyla spuštěna? Ethereum (ETH) 2.0

Jaký je důvod, proč se lidé připojují do stakingu na chystané Ethereum (ETH) 2.0? Stát se validátorem druhého nejpopulárnějšího blockchainu může být chytrá sázka, ale riziko začínající sítě existuje vždy. Tak proč sem validátoři vkládají své peníze?

Kryptoměny také vyhrály americké volby

Kryptotrhy se zotavily ze svého víkendového poklesu po oznámení výsledků voleb v USA. Budoucnost tohoto odvětví je nyní s nadcházející změnou americké administrativy o něco světlejší.

Proč by mohl býčí běh bitcoinů pokračovat až ke svému historickému maximu

Bitcoin za posledních několik měsíců doslova explodoval a svou hodnotu téměř zdvojnásobil. Jaké jsou vyhlídky pro tento býčí běh a proč by neměl dopadnout jako v roce 2017?

Exkluzivní mining webinář se blíží! Ano i v této době se dá na miningu vydělat, jak?

V minulém článku jsme vám představili společnost 10x Laboratory, která i v těchto dobách generuje pěkné zisky z těžby kryptoměn. Už jste registrovaní na jejich exkluzivní webinář?

Výdělky na NFT trzích rostou

Non-fungible tokeny (neboli NFT) jsou tokeny, které mohou zastupovat umělecká díla, herní předměty nebo třeba nemovitosti. Na tržištích s NFT tokeny se tak strhl boj o sběratelské předměty.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Co myslíte?meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

5 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: