[Večerní souhrn článků] • Americká vláda chystá aukci 4 000 BTC na 18. února • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Americká vláda chystá aukci 4 000 BTC na 18. února

Více než 4000 BTC, což odpovídá zhruba 37 milionům amerických dolarů bude vydraženo americkými úředníky 18. února letošního roku. Pro zájemce je vyžadován vklad 200 000 USD a zaregistrovat se do 12. února.

První aukce se uskutečnila v létě 2014, kde investor Tim Draper vyhrál necelých 30 000 BTC. Od té doby se uskutečnilo ve Spojených státech amerických mnoho dalších aukcí podobného typu.

Analýzy a trhy

04.02.19 Technická analýza XRP/USD – Blížíme se ke klíčové rezistenci

Od nového roku tu je vidět jakási snaha o posílení, takže je fajn vědět, že tento coin kopíruje alespoň zbytek trhu. Je tu zhodnocení za ten více jak měsíc o 41 %, což je ale v porovnání s jinými trhy spíše méně.

04.02.20 [LTC/USD ] Technická analýza: Litecoin za 100 USD, do kdy čekat?

Litecoin má za sebou, stejně jako Bitcoin a další kryptoměny, úspěšný vstup do nového roku. Začátkem roku se jeho cena pohybovala na 40 USD, momentálně atakuje 73 USD a určitě se bude chtít vyšplhat na 100 USD za kus!

[Přehled trhu] 04.02 [BTC] -0,5% [IOTA] 17,97 % IOTA se dvěma velkými fundamenty [XTZ] 17,08

Momentálně vykazuje kryptotrh celkovou tržní hodnotu 260 mld. USD. Bitcoin se včera stáhl na 9 324 USD. Celkový market v tomto roce vzrostl o 39% k top hodnotám. BTC dominance klesá na 65,2%.

Kryptoměny a kryptofirmy

Rok 2020 rokem podnikového blockchainu?

Technologie blockchain je nabízena jako řešení obchodních problémů ve skoro každém průmyslovém sektoru. Podniky tak na počátku desetiletí začínají přecházet na distribuované účetní knihy a právě letošní rok může spustit boom podnikového blockchainu.

Bitcoin učiní ostatní měny zastaralými – tvrdí Parker Lewis

Šéf obchodního rozvoje pro kryptoměnové půjčky finanční společnosti Unchained Capital, Parker Lewis, tvrdí, že všechny fiat a digitální měny se nakonec stanou (v porovnání s Bitcoinem) zastaralými. Tento svůj pohled na věc uvedl na svém blogu.

Burzovní tokeny vedou napříč celým krypto trhem

Tokeny krypto burz, jako je například Binance Coin (BNB), se ukázaly jako dosud nejúspěšnější investicí pro rok 2020. Obchodníci je oproti ostatním kryptoměnám považují za méně rizikové.

Hot news

Nyní lze lovit Bitcoiny v Minecraftu

Minecraft je známá globální “kostičková” hra, která si získala oblibu u několika milionů hráčů po celém světě. Nyní byla ve hře spuštěna novinka – SatoshiQuest, kde můžete lovit bitcoinový poklad.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Co si o tom myslíte vy?

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: