04.02.20 [LTC/USD ] Technická analýza: Litecoin za 100 USD, do kdy čekat?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Cena Bitcoinu dosahuje nejvyšší úrovně oproti turecké liře • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitcoin konsoliduje • Počet aktivních bitcoinových adres dosáhl 2letého maxima • a další novinky

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního dne v kryptosvětě. TRHY Bitcoin za poslední dva týdny...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Litecoin má za sebou, stejně jako Bitcoin a další kryptoměny, úspěšný vstup do nového roku. Začátkem roku se jeho cena pohybovala na 40 USD, momentálně atakuje 73 USD a určitě se bude chtít vyšplhat na 100 USD za kus!

Vítejte tradeři a traderky u naší další aktualizace analýzy na LTC/USD. Naši poslední analýzu na LTC si můžete přečíst zde. 

Nepromeškejte ani náš přehled trhu: [Přehled trhu] 04.02 [BTC] -0,5% [IOTA] 17,97 % IOTA se dvěma velkými fundamenty [XTZ] 17,08 %

[LTC/USD] V roce 2020 k aktuální hodnotě +36,58 %

Litecoin se stejně jako Bitcoin znovu odrazil na top hodnoty v roce 2020. Odraz jsme viděli na 50,47 USD. Momentálně se pohybujeme na 67 USD, a jak můžeme vidět podle grafu níže, stále jsme v blízkosti hladiny odporu. Podobně je na tom v současnosti i Bitcoin, kde se oblast odporu nachází na 9 100- 9 550 USD. Litecoin bude čekat na Bitcoin, zda se mu tato rezistenci podaří přelézt. Nejbližší odpor pak vidíme na 74 USD.

Support

Nejbližší hodnota podpory nám stále zůstává na 60-63 USD a budeme ji poprvé testovat. Předtím jsme tuto oblast měli jako rezistenci, kterou jsme ale úspěšně prolomili. Litecoin v posledních dnech, i přes propad Bitcoinu u hladiny 9 550 USD, rostl. No, dnes se už musí přizpůsobit propadu Bitcoinu, který se zdá, že směřuje zatím k minimům na 9 150 USD. Pro Litecoin bude zásadní, aby udržel nejbližší podporu, kterou mám zaznamenanou v grafu. V rámci tohoto supportu čekám i nejbližší odraz směrem k 73 USD, jak jsme viděli v minulém týdnu.

Resistence

Určitě budeme muset počítat s 73-78 ​​USD, což je hodnota, kam jsme se dostali minulý týden. Alespoň co se týče spodní strany odporu. Momentálně LTC klesá a dolů jej bude táhnout také Bitcoin, který míří (alespoň prozatím) na 9 150 USD. Pokud překonáme 78 USD, otevře se pro Litecoin cesta až k 100 USD za kus. Halving na Bitcoinu by ho měl táhnout směrem nahoru, a i proto jsme pozitivní i u Litecoinu. Do halvingu BTC zůstává 97 dní a do té doby by měl být i Litecoin již nad 100 USD za kus.

Ještě začátkem roku se Litecoin pohyboval na 40 USD, před pár dny jsme atakovali 73 USD a pokud se LTC dostane do května 2020 na již zmiňovaných 100 USD, bude to znamenat 150% nárůst.

Děkujeme, že jste si i dnes našli čas na analýzu. Těšíme se na Vaši přízeň během celého roku.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře