[Večerní souhrn článků] • Aktiva společnosti Grayscale přesahují 25 miliard USD • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Aktiva společnosti Grayscale přesahují 25 miliard USD

Společnost Grayscale Investments zabývající správou digitálních aktiv dnes oznámila, že dosáhla hodnoty 25 miliard amerických dolarů v jimi držených aktivech. Společnost dosáhla takto neuvěřitelného čísla díky rostoucímu zájmu o trh s kryptoměnami. [1]

Analýzy a trhy

13.01.21 [Přehled trhu a analýza LINK a ETH] Cup and Handle pattern, Ethereum nad 1000 USD

Jak se po propadu trhu vzpamatoval Chainlink a Ethereum? Podíváme se na nejbližší hodnoty podpor a odporu. Cap and Handle na patternu LINK a také trendové kanály, jako je pochopit? Vysvětlíme v dnešním přehledu trhu.

13.01.21 [Přehled trhu a analýza LINK a ETH] Cup and Handle pattern, Ethereum nad 1000 USD

Jak se po propadu trhu vzpamatoval Chainlink a Ethereum? Podíváme se na nejbližší hodnoty podpor a odporu. Cap and Handle na patternu LINK a také trendové kanály, jako je pochopit? Vysvětlíme v dnešním přehledu trhu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Muž, který ztratil svůj přístup k BTC

Přesně před 10 lety obdržel jeden muž 7 002 BTC, které dnes mají hodnotu přibližně 245 milionů dolarů. Ztratil ale soukromé klíče. Ukládání kryptoměn na peněženku je pro mnoho investorů zcela normální.

Má XRP využití? David Schwartz se vyjadřuje k užitečnosti 4. největší kryptoměny

Ohledně případů využití XRP diskutoval technologický ředitel společnosti Ripple David Schwartz a zakladatel společnosti Venture Coinist Luke Martin.

CryptoArt založený na ethereu prodán za 176 000 USD

Pixelový avatar opice s čepicí se prodal na tokenové platformě za neuvěřitelných 176 000 amerických dolarů. Zájem o umělecká díla založená na síti etherea raketově roste.

Začínáme! Jak obchodovat na páku a futures trzích, to si řekneme v 18:00

Umíte si kryptoměny směnit, ale nevíte, jaké možnosti nabízí pákové obchody a futures trhy. Právě pro vás jsme připravili interaktivní webinář, na kterém vám vše vysvětlíme a ukážeme, jak na to!

Projev, který stál Jacka Ma 37 miliard dolarů

Kolik z nás řeklo slova, kterých jsme později litovali? Možná v hněvu na přítele nebo člena rodiny? Možná kolegovi v práci? Ať už to byla slova o čemkoli, určitě vás to nestálo miliardy dolarů a nevedlo to ke konspiračním teoriím na internetu s dotazem, kam jste zmizeli.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: