[Večerní souhrn článků] • Cointelegraph: Ethereum sleduje roční minima, může klesnout o dalších 25 % • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cointelegraph: Ethereum sleduje roční minima, může klesnout o dalších 25 %

Druhá největší kryptoměna dnes klesla o více než 4 %. Mix technických a fuhndamentálních ukazatelů naznačuje, že Ethereum by tento měsíc mohla klesnout o dalších 25 %. Web uvádí, že silné medvědí vlastnosti etherea překonaly jeho průlom v testovací síti PoS. Cena ETH v době psaní článku 1 741 USD dle KMC. [1]

Analýzy a trhy

10.06.22 Analýza SOL/USD – Solana má po hlubokém poklesu

Solana (SOL) se opakovaně potýká s nějakými technickými problémy, takže je tohle krypto v poslední době propírané spíše v negativním kontextu. Pro nás je nejpodstatnější, že token je momentálně 86 % dole od svého all time high.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Švédští centrální bankéři kritizují těžbu bitcoinů

Další den, další ekologický útok na těžbu metodou proof-of-work (PoW). Zpráva sdílená švédskou centrální bankou tvrdí, že energeticky náročná těžba bitcoinů (BTC) a kryptoměn by měla být zakázána.

Bitcoin čeká cenový skok ve druhé polovině roku: CEO finanční poradenské společnosti

Podle generálního ředitele deVere Group se cena bitcoinu již brzy zotaví, přičemž očekává výrazný růst ještě do konce roku.

Jim Cramer: Investoři by se měli soustředit hlavně na bitcoiny a ethereum

Populární americký moderátor a bývalý manažer hedgeového fondu Jim Cramer se před nedávnem opět vyjádřil na adresu kryptoměn. Podle Cramera by se investoři do kryptoměn měli soustředit na bitcoin a ethereum. Co dalšího prohlásila populární televizní osobnost?

Více než 90 % amerických podniků, které přijímají kryptoměny, zaznamenalo vyšší příjmy

Ekosystém kolem kryptoměn se stále více rozvíjí. Expanze mnoha podniků je tak poháněna vyšší využitelností a dostupností těchto aktiv jako platební metody, která je alternativou k tradičním penězům.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img