[Večerní souhrn článků] • Býci vkládají naděje do překlopení hranice 32 000 USD za BTC • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Býci vkládají naděje do překlopení hranice 32 000 USD za BTC

Největší kryptoměna světa 31. května překonala hranici 32 000 USD. Tuto úroveň nyní vyhlížejí býci. Analytici také vyhlížejí páteční vypršení opcí na bitcoinu v hodnotě 800 milionů amerických dolarů. Více informací naleznete v našich pravidelných technických analýzách či nejnovějším streamu. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – Na co BTC a ostatní trhy čekají?

Bitcoin se pořád drží dosti při zemi a pospolu s tím i altcoiny. Nicméně jednotlivé akciové tituly se nám začínají postupně zvedat. Index na to příliš nevypadají, ale akcie jsou dle mne připravené na bearmarket rally. V současnosti bych si dovolil říct, že trhy nejspíš čekají na nový makro fundament, který přijde zítra.

09.06.22 Analýza BNB/USD – Medvědům dochází dech

Binance coin (BNB) se do poloviny května propadlo od svého historického maxima o zhruba 67 %. Nyní máme téměř polovinu června a a stále se nacházíme blízko lokálního tržního minima. Když to vezmeme v nějakém širším kontextu, očekáváme, že v dohledné době přijde bearmarket rally.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Hacker ukradl 20 milionů tokenů OP po chybě v adrese

Hacker ukradl 20 milionů tokenů OP v hodnotě asi 35 milionů dolarů po chybě v adrese, která měla být zaslána tvůrci trhu Wintermute. Útočník již jeden milion těchto tokenů prodal.

Většina kryptoměn jsou cenné papíry! Gillibrandová a Lummisová otáčejí

Senátorky Cynthia Lummisová a Kristen Gillbrandová po rozhovorech s předsedou SEC Garry Genslerem říkají, že většina kryptoměn bude spadat pod SEC.

PayPal umožňuje výběr bitcoinu a etherea

Platební gigant PayPal umožnil uživatelům aplikace výběr bitcoinu a etherea do osobních peněženek. Co dalšího umožňuje platební aplikace platebního gigantu?

Binance rozdává zdarma tokeny SHIB novým uživatelům

Burza Binance oznámila propagační nabídku „Binance learn and stake“ pro nové uživatele, která jim umožňuje získat zdarma tokeny Shiba Inu (SHIB).

Michael Saylor: Bitcoin na nulu nepůjde, takže půjde na 1 milion dolarů

Generální ředitel společnosti MicroStrategy a velký fanoušek kryptoměn je i nadále nakloněn bitcoinu, protože podobnou síť nelze vytvořit, ani kdybyste měli k dispozici 500 miliard dolarů.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Jiří

Co je to “bearmarket rally” ?

Marcel

Ciastocny vzostup ceny potom znovu pokles. Momentalne zhruba do 38 tis urovne, mozno viac

Poslední editace 1 rok před přes Marcel
spot_img