PayPal umožňuje výběr bitcoinu a etherea

5
(4)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Platební gigant PayPal umožnil uživatelům aplikace výběr bitcoinu a etherea do osobních peněženek. Co dalšího umožňuje platební aplikace platebního gigantu?

PayPal umožňuje výběr kryptoměn na externí adresy

Uživatelé platební aplikace PayPal podle oficiálního prohlášení společnosti mohou zasílat přední dvě kryptoměny na své osobní peněženky. V oficiálním prohlášení společnosti se uvádí:

“Počínaje dneškem PayPal podporuje nativní převod kryptoměn mezi PayPal a jinými peněženkami a kryptoměnovými burzami. Rozhodně reagujeme na poptávku uživatelů, to je jeden aspekt. “

Společnost také aktualizovala smluvní podmínky a aktualizovala své služby na své platformě. Identifikační údaje, jakou jsou ty, které se v Evropě vyžadují při výběru do osobních peněženek, nebudou vyžadovány. Společnost také neúčtuje uživatelům poplatky za transakce.

Možnost přesunou bitcoiny, ethereum, bitcoin cash a litecoiny z platformy PayPal je od včerejška možné vybraným uživatelům Spojených států amerických. Postupem času se služba rozšíří také do zbývajících koutů světa.

PayPal se řadí mezi společnosti s kladným postojem ke kryptoměnám. Svoji náklonost k digitálním aktivům několikrát prozradil spoluzakladatel Peter Thiel. Generální ředitel Dan Schulman zase v nedávném projevu prohlásil:

“Křižovatka mezi CBDC, stablecoiny, digitálními peněženkami a vylepšenou použitelností plateb prostřednictvím kryptoměn není jen fascinující, ale myslím, že do budoucna předefinuje finanční svět.”

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 30 307 USD dle KMC, ETH se pohybuje okolo 1 796 USD.

Závěr

Platební gigant poprvé nabídnul kryptoměnové služby koncem roku 2020, kdy uživatelé mohli nakupovat, prodávat a držet digitální aktiva v rámci platformy. Společnost později odhalila platby prostřednictvím krypta.

Vlastníte bitcoin nebo ethereum na online platformě? Na aktualizované podmínky platebního gigantu PayPal se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte připojit také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý obsah.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Jaroslav Nemšovský

nemožete to poslat na účty bilo by to lepší

spot_img