[Večerní souhrn článků] • Bitcoin opět zažívá příliv institucionálních investorů • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin opět zažívá příliv institucionálních investorů

Během současného medvědího období investiční produkty digitálních aktiv zaznamenaly opět pozitivní příliv. Zatímco příliv institucionálních investorů nastal převážně do bitcoinu, ethereové fondy jsou nadále vyčerpávány. Cena bitcoinu dnes vzrostla o více než 4 % a v době psaní zprávy se cena BTC pohybuje okolo 31 282 USD dle KMC. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

06.06.22 Analýza BTC/USD – Nepříznivé týdenní close, přesto trh roste

Bitcoin (BTC) definitivně ukončil minulý týden a my díky tomu získali finální podobu týdenní svíce. Podoba týdenní svíce se od včerejší video analýzy skutečně vůbec nezměnila. Respektive máme malé spodní tělo s dlouhým horním knotem.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Sociální média jsou viněna ze ztrát z kryptopodvodů v roce 2021 v hodnotě 1 miliardy dolarů

Federální obchodní komise Spojených států amerických označila sociální média a krypto za “úžasnou kombinaci pro podvody”, protože téměř polovina všech podvodů souvisejících s kryptoměnami bude v roce 2021 pocházet právě z platforem sociálních médií.

Vzdálené role v blockchainovém prostředí nabízejí ženám větší flexibilitu

Saro McKenna, spoluzakladatel nezaměnitelné tokenové hry Alien Worlds a generální ředitelka blockchainové konzultační firmy Dacoco, se v rozhovoru pro Cointelegraph podělila o pohledy a osobní zkušenosti týkající se inkluzivity v rámci blockchainového průmyslu.

Bílý dům je znepokojen uhlíkovou stopou kryptoměn – Předkládá zprávu o spotřebě energie

Administrativa amerického prezidenta Joe Bidena podle všech dostupných informací připravuje politická doporučení ke snížení spotřeby energie zařízeními na těžbu kryptoměn. Bílý dům chce podle všeho kontrolovat uhlíkovou stopu.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: