Vzdálené role v blockchainovém prostředí nabízejí ženám větší flexibilitu

5
(1)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Saro McKenna, spoluzakladatel nezaměnitelné tokenové hry Alien Worlds a generální ředitelka blockchainové konzultační firmy Dacoco, se v rozhovoru pro Cointelegraph podělila o pohledy a osobní zkušenosti týkající se inkluzivity v rámci blockchainového průmyslu. 

Po zkušenostech s jinými odvětvími, v nichž dominují muži, se McKenna podělila o to, jak věří, že komunity v odvětví blockchainu jsou „extrémně rozmanité“. Vysvětlila, že lidé pracující v blockchainu pocházejí z různých prostředí, a proto nabízejí „jedinečné perspektivy a zájmy“.

Poznamenala také, že tento prostor dává ženám, které jsou primárními pečovatelkami o své děti, příležitost posunout svou kariéru kupředu díky vzdáleným příležitostem. Vysvětlila:

„Vzhledem k tomu, že ženy mají stále tendenci být především pečovatelkami svých dětí, tato přidaná flexibilita znamená, že jejich kariéra nemusí mít dopad na seniorský věk, kterým kariéra žen někdy trpí poté, co si vyhradí čas na to, aby měly děti.“

Podle McKenny klade většina blockchainových projektů větší důraz na dovednosti a zásluhy. To má za následek příležitost pro ty, kteří jsou stydliví nebo introvertní, „aby za ně mluvila jejich práce“.

„Protože je v blockchainovém prostoru kladen velký důraz na dovednosti a zásluhy, ve skutečnosti si myslím, že překážky vstupu jsou nižší.“

Je tu však také výzva „sebrat odvahu a vrhnout se do sebe“. Navzdory tomu výkonná ředitelka povzbudila lidi a řekla, že prostor je „super přívětivý“.

Pohled na Meraverse

Když byla McKenna požádána o názor na Metaverse, řekla, že věří, že komunita by měla zdvojnásobit úsilí, aby se z ní stal bezpečný prostor pro ženy a děti. Navzdory fyzické bezpečnosti má metaverze svůj vlastní podíl rizik.

„Metaverse je sociální prostředí, kde lidé mohou zakrýt svou identitu v reálném světě, je to prostředí, kde musí být ženy a děti zvláště chráněny.“

McKenna také vyjádřila své přesvědčení, že inovace by se měly stále soustředit na to, „na čem skutečně záleží“, což jsou lidé.

Závěr

Také miliardář a bitcoinový (BTC) investor Tim Draper nedávno řekl, že ženy mohou v příštím býčím běhu zvednout cenu BTC. V podcastu miliardář vyjádřil své myšlenky na to, jak může přijetí BTC jako platební metody tlačit na adopci mezi ženami. Co myslíte, dojde v blízké době mezi ženským osazenstvem ke krypto boomu?

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: