[Večerní souhrn článků] • Analytici: Fed nemá jinou možnost, než pokračovat ve zvyšování sazeb • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Analytici: Fed nemá jinou možnost, než pokračovat ve zvyšování úrokových sazeb

Téměř všechny finanční trhy zažívají v posledních týdnech velké ztráty a žádné světlé vyhlídky nejsou na obzoru. Analytici a finanční experti pokládající vinu na Fed často prohlašují, že Fedu nezbývá nic jiného, než nadále pokračovat ve zvyšování úrokových sazeb. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

25.05.22 Analýza XAU/USD – Zlato na vzestupu, má šanci se prosadit?

Zlato (XAU) je v současné době velmi probíraným tématem. Inflace je na rekordních úrovní, takže drobní střadatelé logicky hledají způsoby, jak své úspory ochránit před znehodnocením. Typickým investičním nápadem je samozřejmě zlato.

25.05.22 [Přehled trhu + BTC] Čeká Bitcoin propad k 20 000 USD do 3 měsíců?

Čeká Bitcoin propad k 20 000 USD do 3 měsíců? Momentální bearish pennant pattern to ukazuje jako jednu z možností případného scénáře.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Právník Jeremy Hogan říká, že žaloba proti Ripple dosáhla „konce hry“

Kauza Ripple je aktuálně pravděpodobně nejdůležitější soudní případ pro celý svět kryptoměn. Jeremy Hogan nyní říká, že konec je na dohled.

Fed zasedání – Jak na správnou interpretaci? (Fed Watch)

Fed zasedání, respektive jakákoliv komunikace ze strany Federální rezervní banky směrem k veřejnosti je pro každého spekulanta a investora naprosto zásadní. V dnešním vzdělávacím článku si proto vysvětlíme, jak správně Fed zasedání interpretovat.

Evropská centrální banka odhalila, že 10 % domácností eurozóny vlastní kryptoměny

Výzkum, který v úterý 24. května zveřejnila Evropská centrální banka (ECB), ukázal, že jedna z deseti domácností v eurozóně si pořídila nějaké kryptoaktivum, jako je bitcoin.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: