[Večerní souhrn článků] • Flament: Stále více institucí se snaží investovat do kryptoměn • a další články

4
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Flament: Stále více institucí se snaží investovat do kryptoměn

Generální ředitelka společnosti NEAR Foundation Marieke Flament v nedávnem rozhovoru na Paris Blockchain Week Summit prozradila, že stále více institucí se snaží dozvědět co nejvíce o kryptoměnách. Flament uvedla, že institucionální investoři se snaží zapojit do kryptoměnového průmyslu. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

Bitcoin live stream – Bitcoin na 47K? Další otřes na akciích díky negativnímu výhledu

Bitcoin (BTC) se dokázal úspěšně odrazit na 39 000 USD a momentálně se úpěnlivě bojuje o S/R level 42 000 USD. Jestli si zde bitcoin dokáže upevnit svou pozici, brzy nás asi čeká opětovný pokus o růst, který nás dovede k 47 000 USD.

21.04.22 Analýza Altcoin Index – trhy se nám melou, altcoiny se snaží posílit

Altcoin index stejně jako bitcoin ztratil svoji původní výhodnou pozici, kterou si držel ještě relativně nedávno. Vzhledem k tomu, že není čas si analyzovat všechny altcoiny, je altcoinový index ideální nástroj pro rozbor celého tohoto trhu.

21.04.21 [Přehled trhu + BTC a LUNA] Bullish tempo začína?!

Bitcoin (BTC) o víkendu spadl na 38 500 USD dnes je už ale situace prudce bullish a kurz je již nad 41 000 USD, jak budou vypadat následující dny?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Aktivita uživatelů her Play-to-Earn vzrostla o 2000 % oproti loňskému roku

Nové údaje o blockchainovém herním prostoru ukazují, že aktivita uživatelů her typu play-to-earn (P2E) v uplynulém roce prudce vzrostla, stejně jako počet unikátních adres peněženek spojených s těmito hrami.

Vlády mohou zpomalit přijetí, ale bitcoin nakonec zvítězí: CFO SatoshiLabs

„Vlády mohou zpomalit přijetí bitcoinu, ale bitcoin nakonec zvítězí. Bitcoin je nápad, jehož čas přišel, a nikdo s tím nemůže bojovat,“ řekl finanční ředitel SatoshiLabs.

MMF: Rusko by mohlo těžit kryptoměny, aby se vyhnulo sankcím

Mezinárodní měnový fond (MMF) ve své nedávné zprávě o globální finanční stabilitě uvedl, že Rusko by se díky těžbě bitcoinu a dalších kryptoměn mohlo vyhnout sankcím, které na zemi uvalily západní země.

Německý bankovní gigant Commerzbank žádá o licenci na kryptoměny

Jedna z největších bankovních institucí v Německu potvrdila, že začátkem tohoto roku požádala o místní krypto licenci, jde o vůbec první případ, kdy velká banka v zemi přistoupila ke kryptoměnám.

Krypto Armagedon čekejte v létě 2022, říká zakladatel kryptoměnové burzy BitMEX

Bitcoin a trhy s kryptoměnami mají za sebou velmi bouřlivé první čtvrtletí, ale podle spoluzakladatele kryptoměnové burzy BitMEX se situace může ještě zhoršit. Tvrdí, že cena bitcoinu klesne až na 30 000 dolarů a strhne s sebou dolů i další kryptoměny.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: