[Večerní souhrn článků] • Konference Bitcoin 2022 v plném proudu • a další články

5
(4)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Konference Bitcoin 2022 v plném proudu

Konference Bitcoin2022 v americkém Miami je právě v plném proudu. Brzy přineseme souhrn z celého dění. Živé vysílání můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – bearish implikace FOMC Minutes, propad na 30 000 USD?

V dnešní textové analýze na Bitcoin (BTC) jsme si ukázali, že kurz se vrátil zpátky do dlouho sledovaného grafického patternu, který má podobu rostoucího trianglu. Což je dost špatná zpráva, neboť musíme oprášit možnost otestování 30 000 USD.

07.04.22 Analýza BTC/USD – zpátky v trianglu, problém?

Bitcoin (BTC) se nám propadl. Respektive se propadl zpátky do toho našeho sledovaného grafického patternu, který má podobu trojúhelníka. Což je asi velký problém. Nebo já si to alespoň myslím.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Kryptoměny nebyly použity k významnému obcházení ruských sankcí, připustila ministryně Yellenová

Ministryně financí USA uvedla, že kryptoměny Rusku proti sankcím významně nepomáhají. Vyvrátila tak např. názor prezidentky ECB Lagardové.

Starosta Miami chce integrovat BTC do americké společnosti

Starosta amerického Miami, Francis Suarez, si myslí, že bitcoin by měl být od letošního roku přijatelným platebním prostředkem i v maloobchodech. Starosta si přeje, aby se BTC integroval do americké společnosti na všech úrovních. Co dalšího Suarez prohlásil?

Nový výzkum ukazuje, že 40 % mladých lidí chce používat kryptoměny k platbám

Kryptoměny rychle získávají na atraktivitě mezi mladšími skupinami, přičemž 40 % spotřebitelů ve věku 18 až 35 let vyjádřilo záměr používat kryptoměny jako bitcoin, ethereum a stablecoiny k placení za zboží nebo služby v rámci příštích 12 měsíců.

Švédsko se chystá otestovat svou E-Kronu pro “chytré platby”

Švédsko se chystá otestovat životaschopnost elektronické koruny pro inteligentní platby. Dosavadní zkoušky Riksbank (švédská centrální banka) ukázaly, že offline platby pomocí CBDC mohou fungovat, ale centrální banka se zabývá také otázkami ochrany osobních údajů.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortýn
Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img