Starosta Miami chce integrovat BTC do americké společnosti

5
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Starosta amerického Miami, Francis Suarez, si myslí, že bitcoin by měl být od letošního roku přijatelným platebním prostředkem i v maloobchodech. Starosta si přeje, aby se BTC integroval do americké společnosti na všech úrovních. Co dalšího Suarez prohlásil?

Miami, město bitcoinu

Americký starosta a velký zastánce kryptoměn Francis Suarez představil svou vizi budoucnosti zaměřenou na největší kryptoměnu světa, kterou nazval “Vision for Bitcoin in America 2024”. Zdůraznil také důležitost volby prezidenta, který je otevřený bitcoinu.

“Ano, příští prezident Spojených států musí být pro-bitcoionový kandidát. Co je v sázce, je federální legislativa, která by nás mohla buď posouvat do další generace, nebo nás postavit zpátky.”

Suarezovým cílem je také společné úsilí o uvolnění makrosíly bitcoinu, kterou definuje jako použití blockchainu k prolomení cyklů chudoby. Přeje si, aby dalo v obchodech kupovat běžné zboží za satoshi.

“Bitcoin má moc demokratizovat a vytvářet bohatství pro nebankovní a chudé v naší komunitě, kteří jsou decimováni inflací a vládními výdaji, které se rozmohly.”

Jeden z největších poskytovatelů bitcoinmatů Bitcoin of America také před nedávnem oznámil spolupráci se starostou Miami a návrat na jednu z největších bitcoinových konferencí ve světě.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 43 357 USD dle KMC.

Závěr

Starosta Miami a guvernér Floridy jsou velkými zastánci bitcoinu a kryptoměn obecně. Na Floridu se také přesunula jedna z největších kryptoměnových konferencí, Bitcoin2022. Budete sledovat konferenci? Velkým zastáncem BTC je také nově zvolený starosta New Yorku, Eric Adams. Na zprávu Businessinsider se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte přidat také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý obsah.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img