[Večerní souhrn článků] • Bitcoin drží 42 000 USD • a další články

4.5
(4)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin drží 42 000 USD

Cena největší kryptoměny světa dnes zaznamenala návrat nad 43 000 amerických dolarů. Trh rozvířila zpráva nové akvizice bitcoinu pro dolarový stablecoin společnosti Terra. V době psaní zprávy se cena BTC pohybuje okolo 42 591 USD dle KMC. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

22.03.22 Analýza BTC/USD – blíží se opětovný pokus o průlom

Bitcoin (BTC) po relativně krátké konsolidaci v blízkosti S/R levelu 42 000 USD dokázal prorazit. Pokud se kurz na hladině udrží, stačí již jen velmi málo k dalšímu otestování horní hranice sledovaného grafického patternu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Šéfka ECB Christine Lagarde: Kryptoměny zůstávají hrozbou

Poskytovatelé krypto služeb mohou být “komplicem” při obcházení sankcí proti Rusku a kryptoaktiva byla a zůstávají hrozbou, uvedla prezidentka Evropské centrální banky (ECB) Christine Lagarde.

Trader predikuje rally pro bitcoin (BTC), ethereum (ETH) a cosmos (ATOM)

Tři kryptoměny, tři potenciální rally na grafech. Tak alespoň vidí situaci na BTC, ETH a ATOMu jeden ze známých traderů na Twitteru.

Ministerstvo financí USA: Pro praní špinavých peněz je běžnější fiat než bitcoin

Ministerstvo financí Spojených států amerických přišlo se zprávou, ve které uvádí, že klasické fiat měny jsou stále dominantní, pokud jde o nelegální činnost. Rostoucí obavy z kryptoměnové kriminality tak nejsou na místě.

Americká společnost se uchýlí k využití uhelného odpadu z těžby bitcoinů

Obrovské množství energie potřebné k těžbě bitcoinu vyvolalo debatu o tom, zda energie potřebná k vytvoření digitální komodity stojí za potenciální ekologické problémy, jež jsou s tím spojené.

Počet použití kryptoměn v Africe vzrostl v roce 2021 o více než 2 500 %

Nedávno zveřejněná zpráva společnosti KuCoin ukazuje, že počet kryptografických transakcí se v některých afrických zemích zvýšil až o 2 670 procent.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: