Trader predikuje rally pro bitcoin (BTC), ethereum (ETH) a cosmos (ATOM)

4.8
(4)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Tři kryptoměny, tři potenciální rally na grafech. Tak alespoň vidí situaci na BTC, ETH a ATOMu jeden ze známých traderů na Twitteru.

Trader predikuje růst tří kryptoměn

Zatímco při investování a hodlování jde obvykle především o dlouhodobou strategii, s tradingem je to jiné. Nejeden trader se cvičí v analýze grafů a usiluje o zdokonalení své schopnosti predikovat budoucí vývoj na různých čas. rámcích.

Mnozí prodělají ve snaze odhadnout a vsadit si na budoucí směřování trhu a je jen málo těch, kteří se v této disciplíně dokázali prosadit. Ostatní fascinovaně sledují analýzy populárních analytiků. Ale pozor, případnou ztrátu vždy nesete jen vy, takže si radši rozmyslete, zda chcete obchodovat na kryptotrzích.

BTC

kryptostratég Inmortal je trader, jehož analýzy zaujaly spoustu lidí. Na Twitteru má téměř 150 tisíc sledujících. Pro svou nejnovější analýzu bitcoinu použil inverzní graf, který je zjednodušeně řečeno „vzhůru nohama“. Podle všeho analytik věří, že se formuje kulaté dno, případně formace cup and handle.

Svých fanoušků se ptá:

„Jak se tomu patternu říká? Bitcoin.”

Zdroj: Inmortal; Twitter

Inmortal si pro bitcoin naplánoval cestu zpět k hodnotám okolo 60 tisíc dolarů. Ani velké knoty přitom podle něj nic neznamenají, nejsou li cenou následovány. Vyjde mu podle vás zaznačená varianta?

ETH

Inmortal také bedlivě sleduje Ethereum ve svém bitcoinovém páru (ETH/BTC). Ethereu se zde podařilo prolomit svou medvědí tržní strukturu a nyní je připraveno vytvořit své první vyšší maximum za více než tři měsíce, říká trader.

„První známky obratu na ETH vs. BTC po 100 dnech sestupného trendu.Vyšší maxima + vyšší minima = 0,074 BTC [3 047 $].“

ATOM

Poslední z trojice kryptoměn, které mají podle analytika Inmortal v nejbližší době růst, je ATOM. Tento doposud spíše opomíjený coin vytváří ekosystém blockchainů navržený tak, aby se škáloval a vzájemně spolupracoval.

„Jsem v ATOMu od 27,77,“ uvedl trader s tím, že očekává prudký růst. Cosmos podle něj poroste o více než 33 % ze současné ceny.

Závěr

Populární trader Inmortal očekává růst na grafech BTC, ETH a ATOM. V každý moment vydává řada analytiků množství různých predikcí a nezřídka si vzájemně protiřečí. Určitě si proto najděte i jiné názory, nebo proveďte vlastní analýzu.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: