Skrytý signál v grafu posune BTC na historická maxima, říká kryptoanalytik

5
(3)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Chcete cenová maxima na bitcoinu? Novou dávkou hopia ohledně budoucího vývoje ceny BTC zásobuje kryptonadšence analytik známý jako Credible.

Hopium

Od svého historického maxima okolo 69 tisíc dolarů se cena bitcoinu v podstatě jen a jen propadala. Prozatím se jako support osvědčila úroveň zhruba kolem 30 tisíc dolarů, ale mnnozí analytici věří, že nakonec přece jen i tato podpora poleví a BTC se propadne níže.

Všichni analytici však tuto vyhlídku nesdílí. Někteří vidí rozpor v on-chain datech, například v akumulaci hodlerů, ale i v odlivu mincí z burz. Obojí se chápe jako bullish faktor. Jiní analytici pak nacházejí důvody pro růst na grafu. Vzhledem k několika údálostem černé labutě v posledních 2 letech se na grafy příliš spoléhat nevyplácí, ale přesto – trocha hopia asi neuškodí.

Jen vás musíme jako vždy upozornit, že nejde o žádní poradenství a rizika spojená s obchodováním kryptoměn nesete pouze vy sami.

Analytik věští nová maxima

Populární krypto stratég říká, že přehlížený signál v dlouhodobějším grafu bitcoinu naznačuje, že nová část býčího trhu vynese BTC na čerstvá historická maxima. Své bullish pohledy sdělil Credible svým 317 000 sledujícím na Twitteru.

Uvedl, že se dívá na třítýdenní svíčky BTC a vidí divergenci mezi cenovou akcí a indexem relativní síly ukazatele hybnosti (RSI). To podle analytika naznačuje, že se schyluje k velkým, dlouhodobým rally.

Udělejme to znovu. Dokud bude cena pokračovat v uzavírání nad 34 000 $ v [třítýdenním] časovém rámci, tato skrytá býčí divergence se pravděpodobně projeví a pošle nás na nová historická maxima (ATH).”

Zdroj: Credible Crypto/Twitter

Bitcoin nevytvořil nižší minimum, na vyšším časovém rámci tak bullish struktura stále zůstává nedotčená.

Zdroj: Credible Crypto/Twitter

Při pohledu na nižšší čas. rámce pak analytik říká, že cesta na nová cenová maxima odstartuje po výstupu z trojúhelníkového patternu. Credible říká, že bychom měli mít potvrzení býčího zvratu během několika příštích dní poté, co BTC překročí 42 500 $, čímž se do hry dostane 45 000 $ jako další cíl.

Závěr

Na grafu Bitcoinu může být z dloouhodobého hlediska i přes hlubokou korekci a dlouhou konsolidaci stále bullish trend. To by znamenalo, že nás nyní nečekají dlouhé masíce resp. roky bear marketu a nová low, ale naopak zotavení a růst na nová maxima. Plyne to z názoru analytika Credible.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
AjRep

To asi medvědy nepotěší 🙂

Rob

Patřím k těm, co si myslí, že by Bitcoin měl sklouznout v tomto cyklu pod $20’000. Na druhou stranu jsem čekal daleko výraznější high. Cenu okolo $35’000 ale vidím stále dlouhodobě jako parádní vstup na long. Pokud se Bitcoin skutečně udrží v tomto cyklu nad $20’000, budu to vnímat jako velkou výhru! A samozřejmě… Nebudu mít pravdu. Naštěstí nejsem analytik, ani ekonom. 🙂

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: