[Večerní souhrn článků] • Bitcoin vyskočil na 43 000 USD • a další články

4
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin vyskočil na 43 000 USD

Cena bitcoinu dnes po menším propadu opět vyskočila na necelých 43 000 amerických dolarů. Impuls trhu dodal pravděpodobně nejnovější komentář předsedy Federálního rezevního systému. [1]

Analýzy a trhy

11.01.22 Technická analýza BTC/USD – krátký průlom supportu a rychlé vykoupení

Bitcoin (BTC) měl včera docela zajímavý vývoj, neboť se kurz na krátkou chvíli propadl až pod 40 000 USD. Bylo mi to ovšem podezřelé hned ze dvou důvodů. Jednak se stalo něco podobného v září minulého roku a jednak prodejní tlak jaksi nesílil.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Americké úřady zasahují proti kryptobankomatům

Kryptobankomaty, které byly v roce 2021 instalovány nebývalým tempem, začaly být kvůli svému zjevnému propojení s nezákonným obchodováním s lidmi a drogami pod zvýšenou kontrolou amerických úřadů.

Kevin O’Leary: NFT mohou být větší než Bitcoin

Kanadský podnikatel a významná televizní osobnost Kevin O’Leary, známý také jako Mr. Wonderful, v nedávném rozhovoru prohlásil, že jednoho dne mohou nezaměnitelné tokeny (NFT) být větší než Bitcoin. Co dalšího prohlásila televizní hvězda?

Cardano dosáhlo důležitého milníku ve své ekologické vizi

Nadace Cardano Foundation dělá pokroky v boji proti změně klimatu prostřednictvím úsilí o obnovu půdy za pomoci svého blockchainu. Nedělní zpráva nadace potvrzuje, že tato nová ekologická iniciativa nedávno dosáhla jednoho milionu vysazených stromů.

Jak vypadá situace na Blízkém východě? V SAE regulační úřady připravují půdu pro přijetí kryptoměn

Právní expertka Kokila Alagh se podělila o postřehy týkající se krypto a blockchainových regulací ve Spojených arabských emirátech (SAE). Podle jejích slov připravují regulační orgány Spojených arabských emirátů půdu pro přijetí kryptoměn a blockchainu.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: