Kevin O’Leary: NFT mohou být větší než Bitcoin

5
(4)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Kanadský podnikatel a významná televizní osobnost Kevin O’Leary, známý také jako Mr. Wonderful, v nedávném rozhovoru prohlásil, že jednoho dne mohou nezaměnitelné tokeny (NFT) být větší než Bitcoin. Co dalšího prohlásila televizní hvězda?

Kevin O’Leary: NFT větší než Bitcoin

Kevin O’Leary před nedávnem vystoupil v pořadu CNBC, kde hovořil o nezaměnitelných tokenech a jejich potenciálním růstu v příštích několika letech. Dle jeho slov budou NFT v letošním roce i nadále velmi populární.

O’Learyho víra v NFT pramení z myšlenky, že mohou prokázat vlastnictví předmětů ze skutečného světa. Kanadský podnikatel se vyjádřil takto:

„Během několika příštích let zaznamenáme velký pohyb, pokud se jedná o provádění autentizace a pojištění a daní z převodu nemovitostí, a to vše online, díky čemuž budou NFT potenciálně mnohem větší a plynulejší trh, než je samotný bitcoin.“

Kevin O’Leary o sobě říká, že je horlivým zastáncem Bitcoinu. Přesto se jeho postoj k největší kryptoměně světa změnil. Zatímco ještě v minulém roce tvrdil, že Bitcoin nemůže nic nahradit, letos již tvrdí opak.

Ve světě existují obavy o udržitelnosti NFT trhu. Někteří přirovnávají současný boom okolo nezaměnitelných tokenů k počátečnímu šílenství s ICO z roku 2017, kdy bylo mnoho investorů podvedeno sázkou na začínající podniky prostřednictvím prodeje tokenů.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 42 157 USD dle KMC.

Závěr

Kevin O’Leary přiznal, že bude stále investovat do Bitcoinu a rozšiřovat své portfolio o kryptoměny. Na celý rozhovor Kevina O’Learyho pro zpravodajský portál CNBC se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se připojit také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Tomáš Jedno

A já zase říkám, že NFT je jen hra na Černýho Petra a až lidi pochopí, že tento „nezaměnitelný“ token vlasně nic neřeší a že kdokoliv může udělat úplně stejný obrázek a prodat jej znovu jako jedinečný NFT, tak pak to poletí jak šutr dolů. Možná to v panice krátkodobě strhne i Bitcoin, ale ten se zotavi a pojede dál.

Lidi neblbněte s NFT, vždyť těch „jedinečných“ obrázků může být i mnohonásobně víc než dolarů natištěných za poslední dva roky!

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: