[Večerní souhrn článků] • Coinbase Wallet rozšiřuje podporu na Ledger • a další články

5
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Coinbase Wallet rozšiřuje podporu na Ledger

Interní peněženka nabízená kryptoměnovou burzou Coinbase zavedla podporu rozšíření prohlížeče pro hardwarové peněženky Ledger. V rámci této podpory se Coinbase spojila se společností Ledger na vydání limitované edice HW Nano X. [1]

Analýzy a trhy

22.02.22 Technická analýza BTC/USD – blížíme se k masivní supportní konfluenci

Bitcoin (BTC) se zatím nezadržitelně propadá. Není to vyloženě volný pád, je to spíše střídmější pokles. I přesto je to pokles, který je pouze důsledkem velmi neúspěšného týdenní close, které nás zavedlo zpátky pod 42 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Nový zákon by umožnil kalifornským státním úřadům přijímat bitcoiny

Kalifornie je nejnovějším státem USA, který naskočil na vlnu bitcoinových plateb. Senátor Kamlager v pátek předložil státnímu zákonodárnému sboru návrh zákona č. 1275, kterým se do vládního zákoníku přidává část týkající se služeb poskytovaných kalifornskými úřady veřejnosti.

Nečekejte bull market před koncem roku 2024, říká zakladatel jedné z top kryptoburz

Bearish nálady na trhu s bitcoinem sílí. Spoluzakladatel kyptoburzy Huobi říká, že další bull cyklus na bitcoinu nemusí přijít do konce roku 2024.

Kevin O’Leary srovnává bitcoin s Microsoftem a věří růstu na 300 000 USD

Kanadský podnikatel a známá televizní osobnost Kevin O’Leary ve svém nedávném příspěvku uvedl, že investování do bitcoinu je jako mít pozice v technologickém gigantu Microsoft. Co dalšího kanadská celebrita prohlásila?

Velryby nyní přesouvají obrovské množství BTC

Kryptotrhy aktuálně zažívají velké propady se zvýšenou volatilitou. V tomto článku se podíváme na to, jak někteří z největších držitelů bitcoinů na světě přesouvají své obrovské množství BTC.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortýn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img