Velryby nyní přesouvají obrovské množství BTC

4.6
(7)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Kryptotrhy aktuálně zažívají velké propady se zvýšenou volatilitou. V tomto článku se podíváme na to, jak někteří z největších držitelů bitcoinů na světě přesouvají své obrovské množství BTC.

Za posledních 24 hodin přesunuly velryby celkem 10 653 bitcoinů v hodnotě přibližně 409 316 661 USD jen na kryptoburze Coinbase, přičemž velká většina převodů znamenala přesun BTC z burzy do neznámých peněženek.

Největší jednotlivý převod byl učiněn v hodnotě 5 000 BTC z Coinbase do neidentifikované peněženky. Samotná transakce měla v době převodu hodnotu více než 190,1 milionu dolarů.

 

Ke zbytku nadměrně velkých odtoků z Coinbase došlo následovně:

Pátá transakce proběhla opačným směrem a přesunula 1 085 BTC v hodnotě 42,6 milionů dolarů z neznámé peněženky na Coinbase.

Kryptoanalytik Will Clemente říká, že velcí držitelé BTC mají zřejmě zájem o nákup této kryptoměny mezi 30 000 a 35 000 dolary.

„…Můžeme se podívat do knih přímých objednávek a zjistit, kde jsou oblasti zájmu velkých hráčů. Je vidět soutok napříč několika hlavními směnami zájmu na úrovni 30 000 $. 

Závěr

Když se podíváme na držby velryb, před několika týdny jsme viděli poměrně výrazný nárůst při poklesu na 30 000 dolarů, což ukazuje, že je to úroveň, o kterou mají velryby opravdu zájem.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.6 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Dalibor

Ty vole tyhle částky tam proudí každej den , co tady děláte zas 😀

Jožo Koumes

Jo zaslechl jsem, že když každej den tak je to prý zdravý na prostatu 🙂

David

Tak kdo by nechtěl dokoupit při částkách kolem 30k.

Erika

To ruský oligarcha nakupuje rychle než mu rubl klesne.

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: