Kevin O’Leary srovnává bitcoin s Microsoftem a věří růstu na 300 000 USD

4.8
(4)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Kanadský podnikatel a známá televizní osobnost Kevin O’Leary ve svém nedávném příspěvku uvedl, že investování do bitcoinu je jako mít pozice v technologickém gigantu Microsoft. Co dalšího kanadská celebrita prohlásila?

Kevin O’Leary a největší kryptoměna světa

Kanadský podnikatel a hvězda pořadu Shark Tank Kevin O’Leary ve svém nedávném příspěvku na sociální síti Twitteru prohlásil, že nepohlíží na bitcoiny pouze jako na mince nebo měnu, ale jako na software.

Dle názoru Kevina O’Learyho se držení bitcoinu rovná vlastnictví akcií mnoha miliardových korporací a přirovnal bitcoin k technologickému gigantu Microsoft nebo Yahoo. Srovnání bitcoinu s technologickými giganty však není nic nového.

V nedávném rozhovoru pro Stansberry Research dokonce předpovídal, že cena BTC by mohla v příštích několika letech vyšplhat na hranici 300 000 amerických dolarů. V rozhovoru prohlásil:

“Někdy v příštích dvou až třech letech američtí regulátoři učiní prohlášení o kryptoměnách. Jakmile se to stane, pokud budu mít státní fond nebo penzijní plán, pravděpodobně na to přidělím jedno až tři procenta.

A když se to stane, chci jít dlouhodobě na bitcoiny. Bitcoin by mohl jít až na 300 000 dolarů, až ho instituce, konečně budou moci koupit.”

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 36 587 USD dle KMC.

Závěr

Kevin O’Leary se již v minulosti vyjádřil podporu na adresu největší kryptoměny světa. Kanadská celebrita například uvedla, že NFT odvětví by mohlo být větší než bitcoin. Záznam z rozhovoru pro Stansberry Research naleznete pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se světa kryptoměn a blockchainu, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete více obsahu.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img