[Večerní souhrn článků] • Japonsko vábí kryptoměnové společnosti snížením daní • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek

Zpráva dne

Japonsko vábí kryptoměnové společnosti snížením daní

Daňová agentura v Japonsku se podle nejnovějších informace rozhodla zmírnit daňové požadavky na digitální aktiva s cílem přilákat do země více fintech a kryptoměnových společností. Tato opatření mají usnadnit podnikání kryptoměnových společností v Japonsku a jsou součástí nových daňových pravidel agentury. [1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

Trhy pod lupou: Strašák nezvládnuté inflace znovu na scéně

Jelikož se většina zemí dostala za inflační špičku, zdálo se, že inflace je už poražená. Jenomže vyvstal problém, na který jsme již mnohokrát upozorňovali, a tím je rychlost jejího poklesu. Šéf Fedu Jerome Powell sebral vítr z plachet americkému finančnímu trhu svým vystoupením v Kongresu.

26. 6. 2023 Tržní přehled – Bitcoin u hlavní rezistence, akcie klesají. Týden projevů centrálních bankéřů a evropská inflace

Vítáme vás u dalšího přehledu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a další kryptoměny. Bitcoin minulý týden vystoupal znovu k rezistenci 31 500 USD. Dnes lehce ztrácí a vyčkává makro data ze světa. Tento týden nás čeká nálož projevů centrálních bankéřů a inflace z eurozóny.

26. 6. 2023 Analýza – Bitcoin si připsal 15,7 %, mají býci vyhráno?

Bitcoin ukončil poslední týden opravdu skvěle. Vlastně je do značné míry kurzový průběh velmi podobný s tím, co jsme sledovali první polovinu března. Aneb jenom krátké otestování supportu a poté impulsní růst. Tehdy jsme týdenní svíci zavřeli pod rezistencí okolo 30 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Inovativní Play-to-Earn ekosystém Tamadoge spouští aplikaci pro iOS a Android – vyletí $TAMA až na Měsíc?

Tamadoge je průkopnická platforma mobilních her ve světě Web3. Po úspěšném spuštění na různých obchodních platformách jeho vývojáři konečně oznamují velmi očekávané vydání mobilní aplikace Tamadoge Arcade.

Ethereum by mohlo brzy vyrůst na 3 000 USD

Informace z blockchainu Etherea se podobají listopadu 2022, kdy následoval strmý růst ceny o 33 %. Při aplikaci na současnou situaci by podobné chování mohlo vynést cenu až k hladině 3 000 USD. V cestě stojí rezistence v pásmu 1 900 – 2 000 USD.

Max Keiser ostře kritizuje Ripple a tvrdí, že SEC zabije všechny shitcoiny

Americká televizní osobnost, poradce prezidenta Nayiba Bukeleho a velký zastánce bitcoinu Max Keiser, v rámci několika příspěvků na Twitteru ostře kritizoval Ripple, Brada Garlinghouse a další shitcoiny.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img