Max Keiser ostře kritizuje Ripple a tvrdí, že SEC zabije všechny shitcoiny

4.3
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Americká televizní osobnost, poradce prezidenta Nayiba Bukeleho a velký zastánce bitcoinu Max Keiser, v rámci několika příspěvků na Twitteru ostře kritizoval Ripple, Brada Garlinghouse a další shitcoiny.

Max Keiser ostře kritizuje Ripple

Jeden z nejvýznamnějších zastánců Bitcoinu, Max Keiser, který se rovněž stal poradcem salvadorského prezidenta Nayiba Bukeleho, nedávno ve svém výstižném tweetu na Twitteru ostře zaútočil na kryptoměnu Ripple, token XRP a generálního ředitele společnosti Ripple Labs, Brada Garlinghouse.

Podle Keiserových slov americká Komise pro cenné papíry (SEC) jednoho dne zničí všechny takzvané shitcoiny, a mezi nimi i Ripple. Své přesvědčení vyjádřil tím, že jediná kryptoměna, která má šanci přežít, je právě Bitcoin. Navíc ve svém tweetu prohlásil, že Brad Garlinghouse dlouho podporoval toto Ponziho schéma, kterého byl součástí Ripple.

Ve svém twitterovém příspěvku Max Keiser píše:

Brad Garlinghouse utrácí hodně peněz, aby udržel Ponziho schéma, ale nemůže utratit víc než federální úřady a Jamie Dimon.

Je to jen otázka kdy, ne jestli, XRP bude odstřiženo.

Významný zastánce největší kryptoměny světa zakončuje svůj příspěvek tím, že je pouze otázkou času, než bude Ripple odstřihnut. Není rozhodně žádným překvapením, že pod jeho příspěvkem se rozhořela vlna komentářů, kteří buď chválili nebo kritizovali Keiserův názor na aktuálně 6. největší kryptoměnu světa.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 30 221 USD dle KMC, cena tokenu XRP se pohybuje okolo 0.482 USD.

Závěr

Co si o slovech předního bitcoinového zastánce myslíte vy? Jakým způsobem se podle vás budou regulace vyvíjet? Podělte se s námi do komentářů nebo na naše sociální sítě. Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální server KRYPTOMAGAZIN CZ. Celé vlákno si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Gusto

SEC a USA nie je pupok sveta, aj keby to tam zakazali, dalej bude vo svete fungovat, ci XRP, alebo ine alty………

Poslední editace 9 měsíců před přes Gusto
bkf1

“Co si o slovech předního bitcoinového zastánce myslíte vy?”

To, že je to jen další hňup, který kryptu vůbec nerozumí, což krásně dokazuje tím, že XRP nazývá shitcoinem (nějaký shitcoin by asi těžko dosáhl podpory stovek velkých bank po celém světě).

Gustav

Presne tak, a sam o sebe XRP je skoro tak dlho ako BTC, co sa moze povedat o maloktorej kryptomene 😉

Tripšo

Fandím XRP (RIPPLE)

spot_img