[Večerní souhrn článků] • Akcie Coinbase se propadly o 20 % • a další články

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Akcie Coinbase se propadly o 20 %

Kryptoměnová burza Coinbase zaznamenala dnes více než 20% pokles svých akcií, a to v reakci na zprávu, že ji žaluje Komise pro cenné papíry a burzy (SEC). Tento pokles nastal den po tom, co americký regulátor podal žalobu na jinou kryptoměnovou burzu, Binance, a jejího generálního ředitele, Changpenga Zhaa. [1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

06.06.23 Analýza BTC/USD – Strmý propad k 25 000 USD

Bitcoin se včera večer strmě propadl. Kurz bitcoinu se tak dostal do těsně blízkosti supportního pásma, které se nachází kolem 25 000 USD. Byl to rychlý kurzový pohyb s nadprůměrnými objemy. Zároveň se tím vytvořilo od poloviny března nejnižší kurzové low. A zároveň nejnižší kurzové close.

6.6.2023 Tržní přehled pro akciový index S&P 500 a Bitcoin – S&P 500 likviduje short pozice, Bitcoin klesá v reakci na žalobu Binance

Vítáme vás u dalšího přehledu trhu, Bitcoin klesl pod 26 000 USD po žalobě burzy Binance. Akciový index S&P 500 roste na 4293 bodů a na trhu je cítit značná až přehnaná chamtivost investorů. Jaké makro ekonomické zprávy a události můžeme očekávat tento týden?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Coinbase spouští bitcoinové a etherové futures pro institucionální investory

Coinbase, jedna z největších kryptoměnových burz na světě, informovala veřejnost o plánu spustit futures kontrakty na Bitcoin a Ethereum k obchodování pro institucionální investory.

Případ Ripple: Advokát XRP odhaduje vítězství SEC na “méně než 3 %”

V probíhající právní bitvě mezi společností Ripple a Komisí pro cenné papíry Spojených států (SEC) vyjádřil renomovaný právník a zakladatel CryptoLaw John Deaton svou důvěru v šance společnosti Ripple na vítězství. S blížícím se závěrem soudního sporu Deaton odhadl šance SEC na dosažení jednoznačné výhry soudního sporu na méně než 3 %.

Předprodej Wall Street Memes pokořil milník 4 miliony dolarů za pouhých 10 dní – další Pepecoin rychle mizí, takže nakupujte ještě dnes

Předprodej Wall Street Memes pokořil milník 4 miliony dolarů za pouhých 10 dní – další Pepecoin rychle mizí, takže nakupujte ještě dnes.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img