[Večerní souhrn článků] • Worldcoin obdržel 115 milionů dolarů • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Worldcoin obdržel 115 milionů dolarů

Worldcoin triumfálně zakončil kolo získávání kapitálu, přičemž získal ohromujících 115 milionů dolarů. Tento finanční úspěch byl podpořen mnoha kryptoměnovými společnostmi. [1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

26.5.2023 Tržní přehled pro akciový index S&P 500 a Bitcoin – Akciový trh táhnou nahoru malé bubliny, tentokrát akcie Nvidie

Vítáme vás u dalšího přehledu trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a další kryptoměny. Dnes nás čekají nejzajímavější makro zprávy tohoto týdne. Bitcoin nadále lehce klesá až pod 26 000 USD! Akciový index S&P 500 se drží hladiny 4150 bodů.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

OpenAI se obává nadměrné regulace AI ze strany EU

Společnost OpenAI, průkopník v oblasti umělé inteligence, se obává nové evropské regulace AI. Její CEO, Sam Altman, varuje, že pokud nebude schopna dodržet požadavky této regulace, mohla by se OpenAI stáhnout z evropského trhu.

Předpověď ceny $COPIUM – bude to další Pepe?

Trh s meme coiny v posledních týdnech doslova explodoval a nové tokeny jsou spouštěny každý den. Dá se předpokládat, že mnoho z těchto spekulativních projektů nikdy nebude úspěšných, několik jich však dokázalo vzbudit obrovský zájem a humbuk.

Evropská rada pro systémová rizika varovala před kryptoměnami a DeFi

Evropská rada pro systémová rizika (ESRB) ve čtvrtek uvedla, že navzdory (pro kryptoměny velmi volatilnímu roku), byl jejich vliv na tradiční finanční systémy minimální. I přesto rada před nimi i nadále varuje.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img