Předpověď ceny $COPIUM – bude to další Pepe?

3
(1)

Zprávy a souhrny

Trh s meme coiny v posledních týdnech doslova explodoval a nové tokeny jsou spouštěny každý den. Dá se předpokládat, že mnoho z těchto spekulativních projektů nikdy nebude úspěšných, několik jich však dokázalo vzbudit obrovský zájem a humbuk. 

*Reklamní článek

Copium ($COPIUM) je jedním z těchto projektů a poté, co byl 18. května zalistován přímo na DEX Uniswap, zaznamenal během prvního dne obchodování objem 45 milionů dolarů a nárůst o 1 000 %. Díky tomu se stal jedním z nejpopulárnějších tokenů na DEXTools. 

Vzhledem k aktuální tržní kapitalizaci, která činí 10 milionů dolarů, je zde stále velký prostor pro další růst. Zejména s ohledem na zájem o nadcházející kolekci NFT a airdrop a nyní, kdy je token $COPIUM již zalistován na třech hlavních burzách: LBank, MEXC a Poloniex. 

$Copium získává na popularitě s více než 18 tisíci followery

$Copium mělo soukromý předprodej, který byl pouze pro zvané. V něm bylo 33 % mincí distribuováno prominentním a vlivným osobnostem v kryptokomunitě. Tokeny byly prodávány za cenu 0,001213 USD. Předprodej vynesl 363 999 dolarů, čímž platforma dosáhla tržní kapitalizace 1 milion dolarů. 

V rámci soukromého prodeje se do projektu postupně zapojilo 200 známých členů kryptokomunity, kteří se nyní stali zapálenými ambasadory.

Každý účastník si mohl zakoupit $COPIUM v maximální hodnotě 1 ETH, aby byl start spravedlivý. Start byl ještě spravedlivější tím, že při spuštění bylo zpřístupněno pouze 10 % jejich tokenů. 

Jednou ze známých postav, které se zapojily do předprodeje, byl YouTuber a krypto investor FaZe Banks. Tento spoluzakladatel FaZe Clan na svém 3milionovém instagramovém účtu uvedl, že již prodal a dostal své 1 ETH zpět a nyní hodlá držet $COPIUM delší dobu. 

Zbývajících 90 % tokenů bude uvolněno během 3 týdnů. To znamená, že noví investoři nyní mohou investovat do $COPIUM, aniž by se museli obávat okamžitého prodeje kupujících v předprodeji. 

Přestože je projekt zcela nový, Twitterový účet $Copium získal již více než 18,2 tisíc followerů a kanál na Telegramu má přes 2 tisíce členů. Kromě toho nedávné tweety projektu již přilákaly více než 5 000 zapojení. 

Kromě předprodeje bude 25 % tokenů zasláno na burzy kvůli likviditě, 33,31 % na marketing, 1 % na airdrop, 0,69 % týmu a 10 % na budoucí vývoj. 

Mohou první investoři dosahnout velkých zisků?

Viděli jsme u Pepe ($PEPE) nebo méně známých coinů jako Turbo ($TURBO) a Sponge ($SPONGE), že investoři mohou velmi rychle generovat masivní zisk, když do meme coinů zainvestuji dostatečně brzy. 

Dokáže však $Copium historii zopakovat?

V době dosažení svého historického maxima byla tržní kapitalizace tokenu Pepe 1,7 miliardy dolarů, aniž by měl jakýkoli případ použití. To ukazuje sílu nadšení kolem nejlepších meme coinů a potvrzuje to, že hodnota není přímo spojena s žádným druhem utility. 

Z tohoto důvodu mají meme coiny potenciál velmi rychle růst krátce po spuštění. Tato volatilita se však po nějakém čase obrátí a zaznamenají velké ztráty krátce poté, co vzrostly. 

Jako příklad si můžeme uvést Turbo. Token má již o 77,5 % nižší hodnotu, než je jeho historické maximum z 6. května. S ohledem na tyto skutečnosti by si investoři měli být vědomi rizik, která jsou spojená s investováním do meme coinů. 

I když $COPIUM možná nikdy nedosáhne výšin Pepe nebo Turbo, jeho raketový vzestup na sociálních sítích naznačil jistý potenciál.

Se současnou tržní kapitalizací a obrovským objemem obchodů během prvních 24 hodin má $Copium jistě prostor pro další růst. Token již dosáhl maxima 0,01625 USD a není nepravděpodobné, že by se mohl v nadcházejících dnech a týdnech posunout k úrovni 0,02 USD.

$Copium bylo velmi rychle zalistováno na třech hlavních burzách, čímž meme coin zaznamenal příliv likvidity a zájmu. LBank, MEXC a Poloniex mají společný objem obchodů téměř 1,5 miliardy USD a téměř 3 miliony návštěvníků týdně. 

Z tohoto důvodu se očekává, že $Copium dosáhne do konce roku 2023 ceny 0,05 USD. Analytik Jacob Crypto Bury předpověděl, že by token mohl dokonce vzrůst až 100x.

Všechny kryptoměny a zejména meme coiny přicházejí s určitou mírou rizika a mnohé z nich po vzestupu utrpí těžký kolaps nebo pomalu ztrácejí svou hodnotu po počáteční pumpě. Proto vždy doporučujeme udělat si vlastní průzkum, než se rozhodnete investovat. 

Proč $Copium zaznamenalo takový hype?

Existuje několik faktorů, které hrály roli v počátečním úspěchu $Copium. Hlavním z nich je tým, který jasně rozumí krypto kultuře. Meme coin dokázal proniknout do kultury kryptokomunity svým humorem, jazykem a fundamenty. 

Jen soukromý předprodej vyvolal v komunitě velký humbuk a objem obchodů se rychle vyšplhal, když byl token k dispozici na Uniswapu.

I když nenabízí žádnou roadmapu ani utilitu, projekt má pro své největší držitele naplánovaný v nadcházejících dnech airdrop s exkluzivními NFT a $COPIUM. Kolekce NFT již zaznamenala objem 30 ETH, přestože je uvedeno pouze 10 % položek. 

Podle webu má projekt za cíl využít promarněné příležitosti předchozích meme coinů a zdá se, že se mu to zatím daří. Pro více informací můžete přejít do skupiny Telegram

Vzhledem k výkonům tokenů bez jakéhokoliv případu použití si komunita hodně slibuje od nadcházejícího projektu AIDoge. Revoluční koncept tohoto projektu činí z jeho utility meme coinu $AI dalšího adepta na 100x zisky.

Jak koupit $COPIUM krok za krokem

Chcete- li do tokenu investovat, sestavili jsme pro vás jednoduchý návod jak koupit $Copium v několika krocích.

1. Stáhněte si kryptoměnovou peněženku

Prvním krokem je stáhnout kryptoměnovou peněženku, která bude uchovávat a převádět tokeny a komunikovat s Uniswap. Doporučujeme MetaMask nebo Trust Wallet, které jsou k dispozici buď jako rozšíření prohlížeče nebo mobilní aplikace pro Android i iOS.

2. Kupte si Ethereum

Tokeny $COPIUM  jsou vytvořeny podle standardu ERC-20 na blockchainu Ethereum. To znamená, že potřebujete nějaké ETH nejen pro nákup tokenu, ale také pro pokrytí transakčních poplatků. $COPIUM nelze koupit přímo debetní/kreditní kartou. 

Ethereum si můžete zakoupit přímo na MetaMask nebo Trust Wallet. Používají aplikace třetích stran, jako je MoonPay nebo Transak, které jsou zcela bezpečné. Další možností je zakoupit si tokeny ETH na kryptoměnové burze a převést je do peněženky.

3. Přejděte na Uniswap a připojte peněženku

Po obstarání ETH přejděte na Uniswap. Můžete také navštívit oficiální web $COPIUM a vyhledat tlačítko „Buy now on Uniswap“ na jeho domovské stránce.

V pravém horním rohu je růžový rámeček s označením „Connect“.Klikněte na tlačítko a poté připojte svou Web3 peněženku k decentralizované burze zadáním hesla pro přihlášení.

Chcete-li najít $Copium na Uniswap sami, zadejte do vyhledávacího pole adresu smart kontraktu pro token: 0x36520f6336490088c2455279C59CEFaC66984b36.

4. Převeďte ETH na COPIUM

V poli uprostřed stránky převádíte tokeny. V horním části pole zadejte množství ETH, které si přejete vyměnit a ve spodní části se objeví množství $COPIUM, které získáte a klikněte na tlačítko „Swap“. Poté zkontrolujte skluz a transakční poplatky, abyste se ujistili, že nákup proběhne a potvrďte výměnu.

Po potvrzení transakce bude dokončení transakce trvat několik minut.

AiDoge – AI generátor memů

Tento žhavý kryptoměnový projekt před pár týdny spustil vlnu nadšení v kryptokomunitě. Je první svého druhu, který spojuje memy, meme coiny a také umělou inteligenci. Kombinací těchto tří nejžhavějších témat na webu je připraven na raketový vzestup.

V současné době probíhá předprodej jeho nativního tokenu $AI. Je natolik úspěšný, že již atakuje hranici 11,5 milionů dolarů a investorů rozhodně neubývá.

Srdcem ekosystému AiDoge je generátor memů, který vám umožňuje vytvářet memy připravené k publikování během několika sekund. Stačí poslat textovou zprávu a AI se postará o zbytek. Vzhledem k popularitě a viralitě memů se projekt dostává na bohatý trh se značnou masovou přitažlivostí. Lze tedy očekávat, že časní investoři budou odměněni masivním zhodnocením svých investic.

Token $AI má několik případů použití. Kromě transakcí v rámci ekosystému jej budou moci uživatelé stakovat a bude použit jako odměna pro tvůrce nejlepších memů. S rostoucí oblíbeností platformy tedy poroste i cena tokenu.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Reklama: