[Večerní souhrn článků] • Bitcoin stoupá nad 28 000 USD po odhalení inflace v USA • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin stoupá nad 28 000 USD po odhalení inflace v USA

Cena bitcoinu spolu s dalšími kryptoměnami vzrostly poté, co byly zveřejněny údaje o inflaci ve Spojených státech amerických. CPI v USA v dubnu klesla na 4,9 %. Bitcoin dnes překonal hranici 28 000 USD, cena ETH míří na hranici 1 900 USD. [1]

Analýzy a trhy

10.5.2023 Tržní přehled pro akciový index S&P 500 a Bitcoin – Americká inflace stagnuje na 4,9%, analytici Morgan Stanley očekávají pokles trhu!

Vítáme Vás u dalšího přehledu trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a další kryptoměny. Bitcoin nadále čeká na určení trendu pod 28 000. Pro akciový index S&P 500 se dnes očekává vyšší volatilita s ohledem na zveřejnění inflace a indexů CPI.

10.5.23 Analýza pro zlato – Začíná býčí trh?

Zlato je pořád silné. A pořád se drží velmi blízko od klíčové rezistence, která trh se zlatem v podstatě odděluje od býčího trhu. Vlastně je to to jediné, co kurzu brání pokračovat do mnohem vyšších kurzových úrovní. Proč je každopádně technicky a fundamentálně situace krapet odlišná od roku 2020 a 2022? To si povíme níže.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Vysoké bitcoinové poplatky způsobují přesun na Lightning Network

V poslední době se objevuje trend přesunu transakcí z hlavní sítě bitcoinu na Lightning Network. Tento trend zesílil zejména kvůli nedávnému nárůstu poplatků za transakce na hlavní síti.

Až 32 % home officů investovalo do kryptoměn

Zatímco v loňském roce zájem o investice do kryptoměn v home office sektoru rostl, v roce 2023 došlo ze strany investorů k masivnímu poklesu důvěry v trh s digitálními aktivy.

Jak koupit NFT tokeny

Jistě jste v minulých letech zaznamenali ohromné halo kolem technologie NFT tokenů. Jako vlna projelo toto téma celým kryptoměnovým prostorem, spoustu lidí do těchto aktiv investovalo své prostředky, někteří z této skupiny pohádkově vydělali, ale nemálo z nich se také pěkně spálilo. NFT tokeny jsou technologie jako každá jiná a vyžaduje pochopení.

Buffett prodává akcie a drží hotovost

Warren Buffett, také známý jako věštec z Omahy, prodával v prvním čtvrtletí akcie a kumuloval peníze v hotovosti. Jeho firma Berkshire Hathaway navýšila hotovostní rezervy na 130,60 miliard USD. To je nejvyšší úroveň od roku 2021, kdy trh s akciemi vstoupil do medvědí fáze. Strhnou s sebou tentokrát i bitcoin? Máme se bát?

Tento investor proměnil 50 000 USD na 500 000 USD za jeden den pomocí nového meme coinu $SPONGE

Obchodník koupil nový meme coin $SPONGE na Uniswapu a během 24 hodin byl schopen dosáhnout 10x zisku přes 500 000 USD.

Sam Bankman-Fried chce, aby soud zrušil většinu obvinění, která proti němu byla vznesena

Zhrzený zakladatel společnosti FTX, Sam Bankman-Fried, požádal newyorského federálního soudce, aby zrušil většinu trestních obvinění, která proti němu vznesla federální prokuratura.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn
Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img