[Večerní souhrn článků] • Bitcoin vyskočil nad hranici 29 000 USD • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin vyskočil nad hranici 29 000 USD

Cena největší kryptoměny světa dnes krátce vyskočila nad hranici 29 000 USD, ale obchodníci zůstávají nadále opatrní, když došlo k okamžitému odmítnutí. V době psaní zprávy se cena BTC pohybuje okolo 28 237 USD. Další informace o vývoji ceny bitcoinu naleznete v nejnovějším streamu níže. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – Prolomí Bitcoin 30 000 USD? Výnosy rostou, jak si vede dluhopisový trh?

Bitcoin se žene k 30 000 USD, takže vyvstává legitimní otázka, zda je možné, aby se na první pokus podařil úplný průlom. A je případný průraz 30 000 USD potvrzujícím signálem k býčímu trendu? A jak si vedou altcoiny? Kromě kryptoměnového trhu se zaměříme na akciové indexy, výnosy, dluhopisový trh formou ETF a komodity jako jsou ropa a zlato.

30.03.23 Analýza BTC/USD – Další smělý kurzový růst

Bitcoin tedy pokračuje v kurzovém růstu. Respektive se o to směle snaží a zatím bych řekl, že to na nějaký velký odpor nenarazilo. Alespoň prozatím. V současnosti je hrozně důležité sledovat, jak se bude trh v pásmu okolo 30 000 USD chovat. Osobně očekávám, že Bitcoin dostane výprask. Ale mohu se mýlit. Tak to holt ve světě investic chodí.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Elon Musk a další technologičtí vůdci vyzývají k pozastavení vývoje umělé inteligence

Více než 2 600 technologických vůdců a výzkumníků podepsalo otevřený dopis, v němž nabádají k dočasnému pozastavení dalšího vývoje umělé inteligence (AI) kvůli obavám z „hlubokých rizik pro společnost a lidstvo“

Novogratz: Bitcoin půjde razantně výše

Mike Novogratz, známý investor a zakladatel společnosti Galaxy Digital, tvrdí, že cena bitcoinu stále není na svém vrcholu a že bude pokračovat i nadále v růstu. Svůj pohled na budoucí vývoj ceny BTC uvedl v nedávném konferenčním hovoru.

Anycoin recenze – Jak funguje, poplatky, zkušenost, bezpečnost

V rámci Anycoin recenze se zaměříme na českou společnost Anycoin a její krypto směnárnu. Na své platformě nabízí okolo 130 kryptoměn, mezi kterými se nachází menší i větší kryptoměny jako Bitcoin, Ethereum, Solana ba dokonce i Dogecoin. Se svým vznikem v roce 2019 se Anycoin poměrně rychle dostal mezi přední české krypto směnárny.

Problém Credit Suisse přináší kryptoměnám dobré i špatné zprávy

Po nedávném krachu několika amerických bank se dostala do vážných problémů i švýcarská Credit Suisse. Ona tedy měla problémy již dlouhodobě, ale nyní problém vygradoval a i přes rychlou půjčku od Švýcarské národní banky došlo k dohodě o prodeji. Akvizice společností UBS přináší pro kryptoměny dobré, ale i špatné zprávy.

USA a Jižní Korea žádají o vydání Do Kwona, zakladatele projektu Terra

Úřady nejen Spojených států, ale i Jižní Koreje usilují o vydání spoluzakladatele společnosti Terra Do Kwona do svých zemí. Stalo se tak poté, co byl v Černé Hoře před pár dny zatčen.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img