Novogratz: Bitcoin půjde razantně výše

5
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Mike Novogratz, známý investor a zakladatel společnosti Galaxy Digital, tvrdí, že cena bitcoinu stále není na svém vrcholu a že bude pokračovat i nadále v růstu. Svůj pohled na budoucí vývoj ceny BTC uvedl v nedávném konferenčním hovoru.

Novogratz věří v silný růst BTC

Přední investor a zakladatel společnosti Galaxy Digital Michael Novogratz před nedávnem v rámci konferenčního hovoru mluvil o aktuální situaci na trzích a vývoji ceny bitcoinu v následujícím období.

Novogratz se domnívá, že některé důležité faktory ve světě by mohly stát za dalším růstem cen kryptoměn. Podle Novogratze by optimistickým signálem mohly být pozitivní zprávy z Číny.

Peking před nedávnem schválil některé kryptoměnové aktivity v Hongkongu, zatímco čínské bankovní instituce Bank of China, Bank of Communications a Shanghai Pudong Development Bank již nabízejí své služby tamním subjektům s digitálními aktivy.

Mike Novogratz během konferenčního hovoru také uvedl, že “To, co letos hýbe kryptoměnami, jsou dvě věci – vše, co bylo potřeba k prodeji, bylo provedeno.” Generální ředitel Galaxy Digital také uvedl, že kryptoměnové trhy se v letošním roce cítí silné.

Nepřekvapilo by mě, kdybychom za tři měsíce, šest měsíců, devět měsíců byli podstatně výše…

Novogratz je přesvědčen, že pokud se trend zachová, může trh s kryptoměnami v následujících měsících významně vzrůst. Podle jeho nedávné předpovědi by jej nepřekvapilo, kdybychom do konce března překonali hranici 30 000 amerických dolarů.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 28 209 USD dle KMC.

Závěr

Co si o výhledu Michaela Novogratze myslíte vy? Jaký je váš cenový výhled ceny bitcoinu? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě.

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdrojafr.com
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Radovan

To je ten co si nechal vytetovat LUNU na rameno ?

spot_img