[Večerní souhrn článků] • V Paříži probíhá kryptoměnová událost Paris Blockchain Week 2023 • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

V Paříži probíhá kryptoměnová konference Paris Blockchain Week 2023

Paris Blockchain Week (PBW) odstartoval svůj čtvrtý ročník. Konference se řadí mezi za jednu z nejvýznamnějších kryptoměnových událostí na světě, která se věnují technologii blockchain, kryptoměnám a Web3. Dnešním dnem začala mimo jiné hlavní část programu konference. Veškeré zajímavé události z konference pro vás budeme sledovat.[1]

Analýzy a trhy

22.3.2023 Tržní přehled pro BTC a index S&P 500 – Zlato stoplo růst, bude ho Bitcoin kopírovat? Dnes zasedání Fedu!

Dnes nás čeká zasedání americké centrální banky. Bitcoin netrpělivě vyčkává zatímco akciový index S&P 500 včera rostl a zlato padalo. Jakou reakci trhu můžeme dnes očekávat?

Bitcoin live stream – Diskuze k měnově-politickému rozhodnutí Fed

Tentokrát jsme si pro vás připravili speciální stream, kde budeme živě sledovat dnešní měnově-politické rozhodnutí Federálního rezervního systému. Povíme si čerstvé dojmy a budeme nad novými informacemi s Matějem diskutovat. Koukneme se i na čerstvou reakci jednotlivých trhů.

22.03.23 Analýza XRP/USD – Den D, začíná altcoin rally?

XRP včera strmě kurzově vystřelilo nahoru. Už si ani nepamatuji, kdy naposled jsem se tomuhle trhu věnoval. Ale vzhledem k tomu, že je tak trochu očekáváno altcoin rally, krátce se na XRP podíváme. Respektive se koukneme na dominanci BTC.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Fed zvýšil sazby o 0,25 procentního bodu

Ještě před pár týdny se trh dohadoval zda Federální rezervní systém (Fed) zvedne sazbu o 25 nebo o 50 bazických bodů. Po bankovním dominu se naopak začal dohadovat, kdy sazby sníží.

Průzkum: 91 % Salvadořanů schvaluje vládu prezidenta Bukeleho

Podle nedávného průzkumu veřejného mínění je prezident Salvadoru Nayib Bukele, který je známý pro svou podporu bitcoinu, silně oblíben mezi obyvateli země. Co dalšího se uvádí v průzkumu?

Co je to Bitcoin hashrate a jak funguje?

Hashrate označuje celkový kombinovaný výpočetní výkon, který se používá k těžbě a zpracování transakcí v protokolu Proof-of-Work na blockchainu, jako je Bitcoin a Ethereum (před The Merge, tedy před aktualizací na verzi 2.0 a protokol Proof-of-Stake).

Floridský guvernér Ron DeSantis navrhuje zákaz CBDC

Floridský guvernér Ron DeSantis představil novou legislativu. Ta je v souladu s floridským jednotným obchodním zákoníkem a má chránit obyvatele před digitální měnou národní centrální banky (CBDC).

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img