[Večerní souhrn článků] • Bitcoin skočil na 44 500 USD • a další články

5
(4)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin skočil na 44 500 USD

Bitcoin dnes během odpoledních hodin překonal hranici 4 500 amerických dolarů a zaznamenal tak nárůst o více než 6 %. V době psaní zprávy cena BTC pohybuje okolo 43 987 USD. [1]

Analýzy a trhy

15.02.22 Technická analýza BTC/USD – trh se odráží, retest rezistence v dohlednu?

Bitcoin (BTC) dokázal udržet klíčovou hladinu, jejíž průlom by jistě znamenal postupný pokles k 30 000 USD. Vzhledem k té zamítavé svíci, která je na týdenním grafu, mnozí okamžitě věštili, že hned jdeme dolů.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Americký zákonodárce předkládá návrh zákona o státem podporovaném pojištění “kvalifikovaných” stablecoinů

Člen výboru pro finanční služby Sněmovny reprezentantů a zástupce státu New Jersey Josh Gottheimer představil zákon, podle kterého by Federální společnost pro pojištění vkladů (Federal Deposit Insurance Corporation) měla stablecoiny podporovat podobně jako fiat vklady.

On-chain metriky naznačují, že instituce a velryby akumulují BTC

On-chain data odhalují „sofistikované pasivní nákupy“ na spotových burzách a zvýšený odsun bitcoinů do peněženek akumulujících velryb.

Top 5 nejčastěji hodlovaných kryptoměn na BSC

Největší velryby z Binance Smart Chain (BSC) hodlují  jen několik vybraných kryptoměn z první dvacítky největších kryptoměn podle tržní kapitalizace. Které to jsou?

Americký dolar ztratil 97 % své kupní síly vůči bitcoinu za posledních 5 let

Bitcoin (BTC) od svého vzniku přitahuje stále větší počet investorů, kteří vidí vlajkovou loď digitální měny jako zajištění proti inflaci.

PwC: Transakce kryptoměn v roce 2021 vzrostly o 5 000 %

Nedávná zpráva auditorské společnosti PwC říká, že fúze a akvizice kryptoměn vzrostly v minulém roce o necelých 5 000 %. Kryptoměnový boom tak byl v roce 2021 enormní.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img